آلاچیق کافه و رستوران مدرن 2019

مدل آلاچیق کافه و رستوران جدید 

آلاچیق مورد استفاده در کافی شاپ ها یا رستوران ها مزایای زیادی دارند که مهمترین آن ایجاد احساس راحتی بیشتر برای مشتریان و ایجاد زیبایی و ظرافت فراوان در کافی شاپ یا رستوران می باشد. آلاچیقی که در محوطه ی سبز یا فضای داخل کافی شاپ مورد استفاده قرار می گیرد می تواند به عنوان اصلی ترین ابزار کافی شاپ نمای بی نظیری به آن بدهد. البته اگر آلاچیق کافه ای که از آن صحبت می کنیم از جنس چوب باشد خیلی بهتر و زیباتر است و فضای گرم و  دلنشینی به کافی شاپ داده و می تواند مشتری های زیادی را جذب کند. البته ایجاد نور کافی و بکاربردن لوازم تزئینی هم می تواند زیبایی کافی شاپ را تحت تاثیر قرار دهد.

آلاچیق کافه و رستوران
بسیاری از افراد تابستان در عصرهای گرم یا حتی زمستان های سرد برای خوردن یک قهوه ی گرم به کافی شاپ می روند. کافی شاپ ها محیطی ساکت و آرام بوده که افراد جهت گذران وقت یا برگذاری مراسم جشن تولد و سالگرد یا گذاشتن قرار های کاری یا دوستانه به آنجا می روند و در این میان مسئله ای که برای بسیاری از مشتریان اهمیت زیادی دارد طراحی داخلی و محوطه ی آلاچیق رستوران یا کافی شاپ است. آنچه که صاحب رستوران و کافی شاپ برای دکوراسیون داخلی آلاچیق در نظر می گیرد بیانگر سلیقه، احترام و خوش ذوقی مسئول می باشد و در عین حال سبب منفعت مسئولان می شود.

آلاچیق کافه و رستوران

اگر ما بتوانیم طراحی منحصر به فردی را در کافی شاپ یا رستوران اجرا کنیم و از تزئیناتی درخور و شایسته استفاده کنیم خیلی بهتر می توانیم مشتری ها را به کافی شاپ خود علاقمند کنیم. با استفاده از آلاچیق های راحت و ساده که درون آن مبلمان و میز های ظریف و صندلی های قشنگ قرار گرفتند می توان جهت جلب رضایت مشتری ها اقدام نمود. آلاچیق ها محیطی را برای مشتریان فراهم می کنند که علاوه بر استراحت بتوانند در محیطی دنج به صحبت و گفتگو بپردازند و دفعات بعدی نیز دوباره به آنجا مراجعه نمایند.  

آلاچیق کافه و رستوران

فرقی نمی کند که محوطه ی سبز رستوران یا کافی شاپ شما چقدر باشد. آلاچیق های در ابعاد، سایزها و طرح های مختلفی طراحی می شوند که شما می توانید طبق آن آلاچیق موردنظر خود را سفارش دهید. آلاچیق هایی که دارای نیمکت هستند نیازی به صندلی نخواهند داشت و هزینه ها را کاهش می دهند. 

آلاچیق کافه و رستوران

آلاچیق کافه و رستوران

برخی افراد تصور میکنند آلاچیق هایی که برای رستوران یا کافی شاپ طراحی میشوند تنها در محوطه ی باز قرار میگیرند. اما در بسیاری از موارد شاهد هستیم که آلاچیق در محوطه ی سرپوشیده نیز قرار می گیرد.

آلاچیق کافه و رستوران
ایجاد یک حس گرم و ملایم در مشتریان از توصیه های کارشناسان طراحی دکوراسیون است. از این رو در کافی شاپ ها از نورهای کم و رنگ های گرم و ملایم استفاده می کنند. چوب و رنگ آن از جمله متریالی است که این حس را در مشتریان به وجود می آورد. از چوب به منظور ایجاد محیطی آرام و دنج استفاده می کنند و روز به روز نیز به طرفداران این سبک طراحی افزوده می شود. برای طراحی آلاچیق مناسب و درخور رستوران یا کافی شاپ خود می توانید با شماره های درج شده در سایت جهت مشاوره با متخصصان ساخت سازه های چوبی سورن چوب تماس بگیرید.

آلاچیق کافه و رستوران

آلاچیق کافه و رستوران

آلاچیق کافه و رستوران

آلاچیق کافه و رستوران

آلاچیق کافه و رستوران

آلاچیق کافه و رستورانآلاچیق کافه و رستوران

آلاچیق کافه و رستوران

آلاچیق کافه و رستوران


 

آلاچیق / پرگولا / روف گاردن / کلبه چوبی