جدیدترین مدل آلاچیق سال 2020

با گسترش روز افزون سازه های چوبی فضای باز، همه روزه شاهد ورود مدل های جدیدی از آلاچیق چوبی و طراحی های جدیدپرگولا و آربور هستیم. بدون شک همه ی ما می خواهیم تا در دکوراسیون داخلی منزل و حتی حیاط یا فضای سبز باغ و باغچه به روز و مدرن باشیم. همه ما علاقه مندیم دکوراسیون فضای سبز خود و حتی بخش کوچکی از آن را طبق مد روز در اروپا و کشورهای پیشرفته که بسیار به سازه های فضای سبز اهمیت می دهند تغییر دهیم. پس با این بخش از سورن چوب همراه شوید چیدانه همراه باشید تا جدیدترین مدل آلاچیق سال 2019 را با هم بررسی کنیم و از ایده های آن ها الهام بگیریم.  

آلاچیق چوبی

مدل پرگولا و آربور سال 2019

بی شک استفاده از مدل های آلاچیق که سقف آن ها از الوارهای چوبی تشکیل شده است که بعضا نمونه های آن را در در کنار استخر نیز می بینیم امروزه جزئی از جدیدترین مدل آلاچیق سال 2019 شده اند. علت محبوبیت این سازه ها نیز در این است که شما می توانید از آفتاب نیز بهره گرفته و پرگولای زیبای خود را با رشد گیاهان رونده زیباتر کنید. در نهایت می توانید درون آلاچیق خود از مبل یا کاناپه، از هر دو پارچه ساده و گل دار استفاده نمایید.

آلاچیق چوبی

جزییات خاص دکوراسیون فضای سبز 2019

در فضاهایی مانند حیاط، باغ و بافچه استفاده از جزییات خاص اغلب نادیده گرفته می شود. این جزییات خاص می تواند سقف آلاچیق، مسیر، ورودی باغ و.. باشد که با چند تغییر جزئی می توانید آن ها را به یک نمونه خاص تبدیل کرد. به طور مثال تغییر سقف آلاچیق از شکل همیشگی و قدیمی به حالت امروزی و مدرن که بسیار پر طرفدار شده است. البته راهکارهای زیادی برای اضافه کردن این جزییات خاص در دکوراسیون فضای سبز شما وجود دارد. رنگ آمیزی  آلاچیق نیز جدید می توانند ایده های خوبی باشند.

آلاچیق چوبی

بگارگیری رنگ ها و گل و گیاهان شاد در دکوراسیون فضای سبز2019

حضور رنگ ها و استفاده از سرزندگی آن ها یکی از عناصر اصلی باغ یا فضای سبز شما خواهد بود که بسیار جذاب و رویایی هستند . این رنگ ها به سادگی به فضا اضافه خواهند شد زیرا شما در یک باغ محدودیت کمتری برای استفاده از رنگ ها دارید تا در دکوراسیون داخلی منزل. چیدن گل و گیاهان و فلاور باکس ها در دکوراسیون داخلی و اطاف الاچیق مدل 2019 یکی از این روش هاست. همانگونه که قبلا نیز به آن اشاره کردیم، مدل پرگولا و آلاچیق به گونه ای است که سقف آن اجازه ی رشد هر گیاهی را می دهد. کافیست چند ماه برای رشد یک گیاه سر سبز و محبوب صبور باشید تا یک سقف رویایی و زیبا برای آلاچیق باغی خود داشته باشد.  البته به غیر از آلاچیق و گلدان ها ، دیوارهای چوبی یا مدل فلاور باکس های عمودی نیز می توانند محلی برای قرار گیری گل و گیاهان و گلدان های شما باشد. همه چیز به کمی سلیقه و ذوق شما بستگی دارد.

آلاچیق چویی

بهترین مکان برای نصب و ساخت آلاچیق 2019

در جدیدترین دکوراسیون های فضای سبز دیده می شود که از انواع آلاچیق ها حتی در کوچکترین حیاط ها نیز استفاده شده است. پرگولاها این مزایا را دارند که به راحتی به دیوار حیاط متصل می شوند. شما با این کار می توانید فضای بیشتری را جهت استقبال و پذیرایی از مهمانان خود داشته باشید. مکان نصب پرگولا در باغ نیز کاملا به سلیقه ی شما بستگی دارد. اینکه بخواهید آن را در مرکز فضای سبز به عنوان نقطه ی کانونی باغ خود داشته باشید یا آن را در گوشه و کنار باغ نصب کنید تا محلی برای خلوت کردن شما و دوستانتان صمیمیتان باشد. 

آلاچیق چوبی

آلاچیق چوبی

آلاچیق چوبی

آلاچیق چوبی

آلاچیق چوبی

آلاچیق چوبی

آلاچیق چوبی

آلاچیق چوبی

آلاچیق چوبی

آلاچیق / پرگولا / روف گاردن / کلبه چوبی