الاچیق زمستانی- جدیدترین مدل ها با ابعاد مختلف

جدیدترین مدل آلاچیق زمستانی از جنس چوب


با آمدن فصل زمستان و کاهش دما داشتن یک آلاچیق زمستانی زیبا که به طور حرفه ای گرمای لازم را برای ما فراهم کند بسیار لذت بخش و کاربردی است.
زمستان همواره حال و هوای دنج و روزهای کوتاهش در ذهن ماندنی خواهد بود. که همین دلیل امروزه استفاده از آلاچیق زمستان کوچک و بزرگ را بیش از پیش رواج داده است.
نکته های زیادی درباره یآلاچیق زمستانی وجود دارد. ساخت آلاچیق زمستانی به معنای ساخت سازه ای است که در آن نفوذ سرما به حداقل برسد. یکی از روش های این کار این است که الاچیق معمولی را با شیشه کاملا بپوشانید و راه نفوذ را ببنید. مزایای این کار این است که در فصل تابستان میتوانید با برداشتن شیشه آلاچیق باغی  خود را داشته باشید. 
اما الاچیق های دیگری نیز هستند که در همان ابتدا به جای نرده ازدیوارهای چوبی در آن استفاده شده است. البته طراحان زیادی در زمینه ی طراحی و ساخت الاچیق زمستانی فعالیت میکنند که این موضوع انتخاب رابرای افراد آسانتر کرده است. دراین قسمت جدیدترین مدل الاچیق زمستانی اورده شده است. امیدواریم از این مدل ها بهره ی لازم و کافی را ببرید.

الاچیق زمستانی

ایا یک منظره ی زمستانی را تصور میکنید در حالی که خودتان در یک محیط گرم و دنج هستید؟  بودن در آلاچیق زمستانی در هوای سرد می تواند بسیار لذت بخش باشد.

الاچیق زمستانی


مزایای استفاده از چوب در ساخت آلاچیق زمستانی:
چوب از دیرباز به عنوان مواد اولیه در ساخت سازه های مختلف بکار گرفته می شود. با گذر زمان نیز هر چه افراد بیشتر به مزایای چوب پی بردند استفاده از آن را در سازه های مختلف رواج می دهند. چوب دوام بالایی داشته و در عین حال سبک وزن است. استفاده از چوب در ساخت آلاچیق سبب ایجاد ویژگی خاصی می شود که با تمام عناصر دیگر فرق دارد.
ساختار چوب بسیار مشخص است. از آنجا که مسیرهایی جهت رسیدن  مواد غذایی به شاخه ها در چوب وجود دارد، الوارهای چوبی دارای رگه های زیبایی هستند که آن را بیشتر از هر چیزی خواستنی  می کنند. تنوع چوب به ابتکار افراد کمک می کند، چوب یک ماده ی کاملا طبیعی است که هر چه کهنه تر گردد به مرغوبیت آن اضافه می شود.
چوب خود عنصری گرما بخش است و عایق گرما می باشد. از این رو بسیاری از افراد ترجیح می دهند از چوب در ساخت الاچیق زمستانی استفاده کنند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی ساخت الاچیق زمستانی  می توانید با کارشناسان فروش این مجموعه  تماس حاصل فرمایید. همچنین شرکت همواره میزبان مشتریان محترم خواهد بود. وب سایت سورن چوب یاری کننده ی شما عزیزان در تصمیم گیری مناسب و طرح مورد نظر شما خواهد بود.


 

الاچیق زمسستانی

الاچیق زمسستانی

الاچیق زمسستانی

الاچیق زمسستانی

الاچیق زمسستانی

الاچیق زمسستانی

الاچیق زمسستانی

الاچیق زمسستانی

الاچیق زمسستانی

الاچیق زمسستانی

الاچیق زمسستانی

الاچیق زمسستانی

الاچیق زمسستانی

الاچیق زمسستانی

الاچیق زمسستانی

الاچیق زمسستانی

الاچیق زمسستانی

 

 

آلاچیق / پرگولا / روف گاردن / کلبه چوبی