الاچیق زمستانی خود را با این روش ها گرم نگه دارید

روش های گرم کردن آلاچیق زمستانی


دما و شرایط جوی در مناطق مختلف با یکدیگر فرق می کند. در برخی مناطق بارش باران و برف انقدر زیاد است که مانع تفریح و وقت گذارانی در طبیعت می شود. داشتن یک آلاچیق زمستانی میتواند شما را از سرمای زمستان مصون بدارد به شرط آنکه آن را به خوبی گرم نگه دارید. در این بخش نکات لازم برای گرم نگه داتشن آلاچیق زمستانی اورده شده است.

اگر در یک منطقه ی سردسیر زندگی می کنید پس احتمالا باید گرما را از چیزی غیر از یک نوشیدنی گرم بگیرید. اولین چیزی که باید انجام دهید این است که بفهمید بهترین وسیله ی گرمکن برای شما چه می باشد. در عین حالی که باید ابعاد آلاچیق خود را نیز در نظر بگیرید.

الاچیق زمستانی

بخاری برقی می تواند یک آلاچیق بزرگ را پوشش دهد و شما را بدون انتشار مونوکسید کربن گرم نگه می دارد. برای استفاده از بخاری اطمینان حاصل کنید که اطراف آن خالی از اشیاء قابل اشتعال است.
بخاری برقی هم می تواند برروی یک دیوار الاچیق نصب شود و هم از سقف آویزان شود. بسیاری از مدل های بخاری نیاز به سیم کشی قابل اعتماد دارند. از این رو از یک تکنسین ماهر برای این کار بهره بگیرید. اساسا برخی از این بخاری ها برای استفاده در فضای باز طراحی شده است.
چنانچه از بخاری های دیگری که گاز مونواکسید کربن منتشر میکنند استفاده میکنید تهویه مناسب را برای آن در نظر بگیرید.

الاچیق زمستانی

اگر اطراف آلاچیق شما باز است آن را با استفاده از چادر بخوبی بپوشانید. این کار یک روش موثر برای گرم نگه داشتن الاچیق خواهد بود

الاچیق زمستانی

شاید شما جز افرادی هستید که از سرمای زمستان لذت می برید. اگر این چنین است پس آلاچیق چوبی زمستانی شما تنها نیاز به چند مبل راحت و یک شومینه سنگی خواهد داشت. اگر مبلمان الاچیق شما آهنی یا پلاستیکی است بهتر است آن را با مبلمان پارچه ای یا پشمی تعویض کنید.

الاچیق زمستانی

اگر می خواهید از تعطیلات زمستانی خود نهایت لذت را در یک فضای گرم ببرید پیشنهاد ما به شما ساخت الاچیق زمستانی است. الاچیقی که شما را کاملا از سرما محافظت می کند. این در حالی است منظره ی چهار طرف الاچیق قابل دیدن است.

الاچیق زمستانی

اگر یک الاچیق بسته ندارید که آن را با کمک دیوارها یا بخاری گرم نگه دارید پس از روش های قدیمی استفاده کرده و چند جایگاه مخصوص روشن کردن آتش در اطراف آلاچیق تعبیه کنید. اگر این روش را انتخاب کردید هیچگاه آتش روشن رها نکنید.

الاچیق زمستانی

یکی از هیجان انگیز ترین روش ها ساخت یک جکوزی در زیر الاچیق است. امروزه با پیشرفت علم یک وان آب گرم یا جکوزی در باغ خود داشته باشید و از خواص درمانی آن نیز بهره ببرید.

آلاچیق / پرگولا / روف گاردن / کلبه چوبی