دکوراسیون رستوران ایرانی در سبک های مدرن و کلاسیک

جدیدترین مدل های دکوراسیون رستوران ایرانی

بکارگیری دکوراسیون چوبی برای رستوران می تواند طبیعت را به رستوران شما بیاورد و علاوه برحس خوب موجب زیبایی بیشتر رستوران شما گردد. افراد زیادی طرفدار راحتی و گرمای چوب هستند. از این رو مکان هایی را بیشتر می پسندند که از این متریال طبیعی و خاص در دکوارسیون خود استفاده کرده باشند.  سورن چوب یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت هایی است که به طراحی و اجرای دکوراسیون رستوران ایرانی می پردازد. در ادامه ی این مطلب نمونه هایی از این رستوران ها که در سبک کلاسیک و مدرن توسط متخصصان سورن چوب طراحی شده اند را در اختیار شما عزیزان می گذاریم.
یک طراحی خوب باید چند فاکتور سلامتی، شادی، موفقیت، هماهنگی و انرژی مثبت را با خود به همراه بیاورد تا بتواند تاثیر مثبتی در جذب مشتری داشته باشد. از جمله متریالی که این پتانسیل را دارد تا تمامی این فاکتورها را ارائه کند چوب است.
زمانی که می خواهید دکوراسیون رستوران ایرانی خود را طراحی کنید بهتر است از هر گونه بی نظمی اجتناب کنید. انباشتگی و عدم حفظ تعادل وزنی، استفاده از رنگ های نامناسب و بکارگیری خطوط نامنظم می تواند زیبایی دکوراسیون شما را تحت تاثیر قرار دهد.

ادامه ی نمونه کارها در لینک زیر موجود میباشد.

گزیده ای از نمونه کارهای سورن چوب در صفحه ی پرگولا و آربور و  کلبه و آلاچیق و  کافی شاپ، رستوران و پروژه های درون شهری  و طراحی داخلی آورده شده است.

 

دکوراسیون رستوران ایرانی

دکوراسیون سنتی ایرانی

البته که تنها استفاه از چوب نیست که می تواند تمام مزایای ذکر شده را با خود به همراه داشته باشد. حفظ تعادل و استفاده ی درست از چوب تنها نیازمند دانش بالا در طراحی، سلیقه و مهارت بوده و چنانچه یک طراح مبتدی و بدون دانش کافی دست به طراحی دکوراسیون چوبی بزند، میتواند سبب دلسردی، انعطاف ناپذیری و حتی افسردگی افراد در رستوران یا کافه ی شما شود. یکی از بهترین روش ها برای ایجاد تعادل استفاده  از گیاهان طبیعی می باشد. 

دکوراسیون رستوران ایرانی

ترکیب رنگ دکوراسیون چوبی  

ترکیب رنگ دکوراسیون چوبی بستگی به نوع چوبی که از آن استفاده می کنید خواهد داشت. زیرا هر چوب تنالیته ی منحصر به فردی دارد. از این رو اگر به دنبال رنگ مناسب برای ترکیب با چوب هستید ابتدا از نوع چوبی که استفاده می کنید و رنگ آن آگاهی لازم را داشته باشید. به طور مثال زمانی که رنگ چوب شما تیره باشد، رنگ آبی میتواند گزینه ی خوبی برای آن باشد. اما زمانی که چوب روشن باشد و به طلایی نزدیک شود دیگر رنگ آبی جلوه ی زیادی نخواهد داشت.  
 چوب‌های تیره رنگ در کنار رنگ‌های گرمی همچون زرشکی ترکیبی وزین و حرفه‌ای می‌سازند که در دکوراسیون رستوران ایرانی نیز کاربرد زیادی دارد.

دکوراسیون رستوران ایرانی

 طراحی دکوراسیون رستوران ایرانی در سبک مدرن یا کلاسیک

انعطاف پذیری بالای چوب این امکان را فراهم کرده است که آن را امروزه در سبک های مختلفی همچون کلاسیک و مدرن مشاهده کنیم. اشکال گوناگون چوب شامل پانل ها، تخته ها، تزئینات، صندلی، خطوط صاف یا منحنی، مجسمه و.. می باشد. 
البته لازم به ذکر است که چوب قدرت رنگ پذیری مناسبی دارد و شما میتوانید رنگ دلخواه خود را روی آن اجرا کنید.

دکوراسیون رستوران ایرانی

 اجرای دکوراسیون چوبی رستوران ایرانی:

زمان طراحی و  اجرای دکوراسیون چوبی، شما انتخاب های زیادی خواهید داشت. تمامی مناطق و بخش های مختلف رستوران میتواند مکانی برای اجرای دکوراسیون چوبی باشد. کف پوش، دیوارها، میز و صندلی، فضای ورودی، فضای باز رستوران، سر در رستوران، تزئینات، درب رستوران، آلاچیق ها و سقف از جمله ی این مکان ها می باشد.   

دکوراسیون رستوران ایرانی

آلاچیق چوبی  رستوران

برای ایجاد حریم بیشتر و بهتر برای مشتریان، صاحبان رستوران معمولا آلاچیق های کوچک  و بزرگی در داخل یا فضای باز رستوران قرار می دهند. 
آلاچیق چوبی رستوران یکی از بهترین روش ها برای ایجاد سایبان در رستوران است. مشتریان شما می توانند چه در تابش نور خورشید و چه بارش باران و برف در فضای باز رستوران از صرف غذای خود لذت ببرند.  
قرار دادن آلاچیق داخل رستوران نیز بسیار مرسوم و مورد پسند است و در انواع طرح های مدرن یا سنتی ایرانی قابل طراحی است.

دکوراسیون رستوران ایرانی

در ادامه نیز نمونه کارهایی دیگری از سورن چوب را مشاهده می کنید. 

دکوراسیون رستوران ایرانی

دکوراسیون رستوران ایرانی

دکوراسیون رستوران ایرانی

دکوراسیون رستوران ایرانی