زیباترین طرح آلاچیق چوبی سنتی

ساخت آلاچیق چوبی سنتی

بی شک چیزی مانند چوب نمی تواند زیبایی یک محوطه ی سبز را افرایش دهد و آن را جذاب تر وکاربردی تر نماید. امروزه آلاچیق های چوبی در هر اندازه و طرحی ساخته می شوند. اما افراد برای آنکه حس مدرینتیه را از باغ، ویلا و حیاط منزل خود دور کنند ترجیح می دهند از آلاچیق چوبی سنتی در محوطه خود استفاده کنند. آلاچیق سنتی در هر فضای سبزی چهره ایی متمایز و زیبا به آن می دهد.

آلاچیق چوبی سنتی

چوب یکی از بهترین و مناسب ترین عناصر برای ساخت آلاچیق سنتی می باشد. زیرا از عناصر طبیعی ساخته  شده و سازگاری بیشتری نیزبا آن داردو به نوعی بخش تزئینی فضای سبز محسوب می شود.

 

آلاچیق سنتی، حس دلنشین در حیاط

مهم ترین بخش یک فضای سبز، محلی برای استراحت در آن است که زیبایی فضای سبز را نیز نشان میدهند امروزه آلاچیق های چوبی بیشتر شبیه به هم هستند و هیچ تنوع چشم گیری در طرح آن دیده نمی شود. بنوعی گاها طراحان از آلاچیق چوبی سایر ویلاها  تقلید کرده و با کمی تغییرات از آن طرح استفاده میکنند. از این رو برای داشتن یک آلاچیق سنتی خاص و متفاوت باید از یک طراح خوش ذوق و حرفه ای د ر این کار یاری بخواهید.

آلاچیق  چوبی سنتی

برای اینکه یک فضای سبززیبا داشته باشید باید همه ی بخش های آن با هم هماهنگ باشند.آلاچیق چوبی سنتی یکی از بهترین آلاچیق ها برای زیباتر نشان دادن محوطه نسبت به سایر آلاچیق ها است. اگر نمای ویلای شما چوبی می باشد می توانید آن را با آلاچیق چوبی سنتی ست کنید.

انتخاب طرح آلاچیق سنتی ایرانی

انتخاب نوع و طرح مناسب آلاچیق سنتی ایرانی یکی از انتخاب‌های چالش‌برانگیز این سبک است. فارغ از اینکه کدام را ترجیح می‌دهید انتخابی درست می‌تواند جلوه‌ی زیادی به دکوراسیون فضای سبز شما ببخشید. اگر طرح های سنتی ایرانی را ترجیح می دهید می توانید با گذاشتن تخت و سایر ملزومات ایرانی، دکوراسیون سنتی ایده آل خود را داشته باشید.

آلاچیق چوبی سنتی

آلاچیق چوبی مهمترین جز در فضای باز

 هنگام ورود به باغ یا ویلا اولین چیزی که دیده خواهد شد و به نوعی نقطه ی کانونی آن به شمار می رود آلاچیق چوبی است پس طرح و ساخت آلاچیق باید با ظرافت و زیبا انجام شود تا زیبایی کل باغ بیشتر جلوه کند. سعی کنید در هنگام طراحی و انتخاب شرکت طراح و آلاچیق چوبی سنتی بیشتر وقت بگذارید و بهترین آلاچیق که مناسب باغ  شما است را انتخاب کنید. اگر به فکر ایجاد تنوع در باغ خود هستید نیاز شما به یک آلاچیق چوبی سنتی غیر قابل انکار است .در این مطلب از سایت سورن چوب قصد داریم به شما زیباترین آلاچیق چوبی سنتی را نشان بدهیم تا بتوانید بهترین آن را برای باغ یا حیاط خود انتخاب کنید.  

آلاچیق چوبی سنتی

قیمت آلاچیق چوبی سنتی

چوب عنصری گرم، صمیمی و دعوت کننده است و وقتی در محوطه ی سبز باغ شما بکار برود همین حس را هم در فضا پخش می کند در حالی که بسیاری از آلاچیق های امروزی از جنس فلز که بسیار سرد و خشن بنظر میرسند ساخته می شوند. طبیعتا مصالح چوبی برای ساخت آلاچیق قیمت ها کمی بالا خواهد برد اما همانگونه که در ادامه عکس آلاچیق چوبی سنتی مشاهده خواهید کرد، نتیجه کار یک سازه ی چوبی بسیار زیبا می شود که تمام این هزینه های پرداخت شده را جبران خواهد کرد.

 

آلاچیق چوبی سنتی

آلاچیق چوبی سنتی

آلاچیق چوبی سنتی

آلاچیق چوبی سنتی

آلاچیق های چوبی سنتی به سبک مشبک نیز ساخته می شوند. این آلاچیق ها زیبایی منحصربه فردی را به باغ و ویلای شما خواهند داد. رنگ سفید جلوه ی بیشتری به آلاچیق چوبی می دهد.

آلاچیق چوبی سنتی

ساخت آلاچیق چوبی درتهران

آلاچیق چوبی سنتی

شرکت سازنده ی آلاچیق چوبی سنتی

آلاچیق چوبی سنتی

آلاچیق چوبی سنتی

آلاچیق چوبی سنتی

آلاچیق چوبی سنتی

آلاچیق چوبی سنتی

آلاچیق چوبی سنتی

الاچیق چوبی سنتی

 

 

آلاچیق چوبی سنتی

سقف آلاچیق های چوبی در انوع طرح ها و رنگ ها ساخته می شود. همانگونه که مشاهده می کنید سقف این آلاچیق چوبی بر خلاف آلاچیق چوبی چینی به شکل زنگوله ساخته شده است.

الاچیق چوبی سنتی

آلاچیق چوبی سنتی

الاچیق چوبی سنتی

الاچیق چوبی سنتی

 

آلاچیق / پرگولا / روف گاردن / کلبه چوبی