ساخت درب ورودی باغ و ویلا به سبک مدرن

درب ورودی باغ و ویلا از جمله اولین چیزهایی است که هنگام ورود به ویلا مشاهده می کنید از این رو توجه به ریزه کاری ها در زمان ساخت درب ورودی باغ و ویلا امر لازم است.  با اینکه درب ورودی شکاف کوچکی در نمای خارجی تمام ویلا به نظر می رسد اما تأثیر زیاد و چشم گیری درطراحی ویلای شما دارد. اگر قصد  به طراحی و ساخت درب ورودی باغ و ویلا بپردازید در این مطلب برای شما پیشنهاد های هیجان انگیزی داریم. پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

ساخت ورودی باغ

درب های ورودی از جنس های مختلفی ساخته می شوند که معروفترین و پرطرفدارترین آن ها چوب است. چوب از جنس های دیگری همچون سنگ یا فلز گرانتر هست.هر چه چوب مورد استفاده  در برابر عوامل خارجی دوام بیشتری داشته باشد طول عمر آن و کیفیت ظاهری آن بهتر خواهد بود.

ساخت ورودی باغ

کدام درب ورودی باغ و ویلا برای ما مناسبتر است؟

سبک های مختلفی برای ساخت درب ورودی ویلا بکارگرفته می شوند که معروف ترین آن ها پرگولاها هستند. پرگولا سازه ای چوبی ساخته شده از الوارهای یک اندازه و موازی است که در طراحی های مختلف می توان آن را به شکل های گوناگون اجرا کرد. پرگولا را می توان به عنوان درب ورودی مدرن برشمرد. استفاده از پرگولا به عنوان درب ورودی مزایای زیادی دارد که مهمترین آن امکان رشد گیاهان بر روی درب است. گیاهان و گل های بالا رونده تمامی سطح پرگولا را می پوشاند و ظاهر ورودی ویلای شما را مجلل زیبا و مدرن می کنند. 

ساخت ورودی باغ

پرگولا در دو نوع آماده یا سفارشی قابل ارائه به شما عزیزان خواهد بود. اگر مستقیما به سازندگان و مهندسان ساخت پرگولا مراجعه کنید می توانید طرح مورد علاقه ی خود را سفارش داده و نصب نمایید.

از مهمترین المان های هر باغ و ویلا درب ورودی آن خواهد بود. فرقی نمی کند باغ شما بزرگ است یا کوچک. تاثیر بصری و زیبایی درب ورودی تمام دکوراسیون باغ شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. عکس این موضوع نیز همواره برقرار است. هر چه نقص و ناکارآمدی در ورودی احساس شود، ظاهری ناپسند به تمام باغ القا می کند.

ساخت ورودی باغ

ساخت ورودی باغ توسط سورن چوب:

ساخت انواع ورودی باغ و ویلا از جمله پرگولا از محصولات تخصصی شرکت سورن چوب می باشد که با سالها تجربه در زمینه ی ساخت سازه های چوبی، پروژه های زیادی در تهران و سایر شهرستانها به اجرا درآورده است.

سازه های ساخته شده توسط سورن چوب دارای گوناگونی و تنوع در طرح و رنگ می باشد. با بکارگیری چوب در ورودی های باغ و ویلا علاوه بر زیبایی فوق العاده ای که به باغ خود می دهید گرمی خاصی را نیز به آن منتقل می کنید. مقاومت بالای چوب های سورن چوب ، آن را تبدیل به متریالی زیبا و خاص نموده است که در مقابل گرما، سرما، آفتاب و باران از خود مقاومت می کند. استحکام بالای چوب های سورن چوب تضمین کننده ی عمربالای ورودی باغ شما خواهد بود.

شرکت سورن چوب  با تامین و عرضه ی بهترین و با کیفیت ترین چوب های تخصصی به همراه نصب و اجرا توسط نیروهای حرفه ای و مجرب و همچنین ارائه ی خدمات پس از فروش توانسته است اعتماد تمامی مشتریان خود را کسب کرده و همواره با ارائه خدماتی بی رقیب همراه آنها بوده است.

ساخت ورودی باغ

ساخت ورودی باغ

ساخت ورودی باغساخت ورودی باغ

ساخت ورودی باغ

ساخت ورودی باغ

ساخت ورودی باغ

ساخت ورودی باغ

ساخت ورودی باغ

ساخت وردی باغساخت ورودی باغ

 

 

 

با ما همراه باشید

دفتر مرکزی:: مهرشهر کرج
تلفن: 02633212612
تلفکس : 02633200612
دفترمرکزی: 02188458048

نقشه گوگل