ساخت درب ورودی باغ و ویلا به سبک مدرن

درب ورودی باغ و ویلا از جمله اولین چیزهایی است که هنگام ورود به ویلا مشاهده می کنید از این رو توجه به ریزه کاری ها در زمان ساخت درب ورودی باغ و ویلا امر لازم است.  با اینکه درب ورودی بخش کوچکی در نمای خارجی تمام ویلا می باشد اما تأثیر زیاد و چشم گیری درطراحی ویلای شما دارد.

درب های ورودی از جنس های مختلفی ساخته می شوند که معروفترین و پرطرفدارترین آن ها چوب است. چوب از جنس های دیگری همچون سنگ یا فلز گرانتر هست.هر چه چوب مورد استفاده  در برابر عوامل خارجی دوام بیشتری داشته باشد طول عمر آن و کیفیت ظاهری آن بهتر خواهد بود. همخوانی و هماهنگی بیشتر چوب با درختان و دیوارهای سنگی باغ سبب شده تا از آن علاوه بر ساخت آلاچیق در ساخت درب نیز استفاده شود  حس نوستالژِیک یک باغ رویایی را برای ما تداعی نماید.

اگر قصد طراحی و ساخت درب ورودی باغ و ویلا  دارید در این مطلب برای شما پیشنهاد های هیجان انگیزی داریم. پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

ساخت ورودی باغ

کدام درب ورودی باغ و ویلا را انتخاب کنیم؟

سبک های مختلفی برای ساخت درب ورودی ویلا بکارگرفته می شوند که معروف ترین آن ها آلاچیق ها هستند. پرگولا سازه ای چوبی ساخته شده از الوارهای یک اندازه و موازی است که در طراحی های مختلف می توان آن را به شکل های گوناگون اجرا کرد. پرگولا را می توان به عنوان درب ورودی مدرن باغ برشمرد. استفاده از پرگولا به عنوان درب ورودی مزایای زیادی دارد که مهمترین آن امکان رشد گیاهان بر روی درب است. گیاهان و گل های بالا رونده تمامی سطح پرگولا را می پوشاند و ظاهر ورودی ویلای شما را مجلل زیبا و مدرن می کنند. 

مطلب بیشتر: چگونه از پرگولا به عنوان درب ورودی باغ استفاده کنیم؟

ساخت ورودی باغ

اهمیت ساخت ورودی شکیل و زیبا

از مهمترین المان های هر باغ و ویلا درب ورودی آن خواهد بود. فرقی نمی کند باغ شما بزرگ است یا کوچک. تاثیر بصری و زیبایی درب ورودی تمام دکوراسیون باغ شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. عکس این موضوع نیز همواره برقرار است. هر چه نقص و ناکارآمدی در ورودی احساس شود، ظاهری ناپسند به تمام باغ القا می کند.

ساخت ورودی باغ

پرگولا در دو نوع آماده یا سفارشی قابل ارائه به شما عزیزان خواهد بود. اگر مستقیما به سازندگان و مهندسان ساخت پرگولا مراجعه کنید می توانید طرح مورد علاقه ی خود را سفارش داده و نصب نمایید.

ساخت ورودی باغ

 

ساخت ورودی باغ

ساخت ورودی باغ

ساخت ورودی باغساخت ورودی باغ

ساخت ورودی باغ

ساخت ورودی باغ

ساخت ورودی باغ

ساخت ورودی باغ

ساخت ورودی باغ

ساخت وردی باغساخت ورودی باغ

 

 

 

آلاچیق / پرگولا / روف گاردن / کلبه چوبی