ساخت پرگولا چوبی، رویاهاتو بساز

ساخت پرگولا چوبی همانند رویاهایتانامروزه در گوشه گوشه ی باغ های بزرگ یا ورودی منازل پرگولاهای زیادی را می بینید. یک پناهگاه شیک در فضای باز که هیچ دیواری آن را محدود نکرده است. انتخاب پرگولاچوبی برای محوطه باغ و باغچه می تواند انتخاب بسیار خوبی باشد. شما می توانید با استفاده از این راهنمای ساخت آلاچیق چوبی بهترین و مناسبترین گزینه را انتخاب کنید. پرگولا چوبی میتواند به عنوان یک نقطه عطف درمحوطه سبز و حیاط شما باشد. به شرطی که نهایت دقت را در ساخت پرگولا بکار گیرد و از مهندسان و نجاران حرفه ای و ماهر کمک بگیرید.  در این مطلب از سورن چوب باما همراه باشید تا با هم در مورد ساخت پرگولا چوبی اطلاعات زیادی کسب کنبم.
پرگولا مخصوص شب نشینی های تابستانی

پرگولا چوبی
این چشم انداز مدرن فضایی عاشقانه را در گوشه ای از باغ یا حیاط خلوت رقم خواهد زد. این پرگولا با پرده های سفید ضخیم می تواند خلوت عاشقانه ی شما را خصوصی تر کند. نورپردازی اصلی مهم در ساخت پرگولا مخصوص شب نشینی است.

تابستان را در حیاط خلوت خود در اغوش بگیرد

الاچیق چوبی

در این مورد از دو متریال سنگ و چوب برای ساخت پرگولا استفاده شده است تا کنتراست لازم به محیط داده شود. با این پایه های زیبا گویی پرگولا جرئی از خانه ی ویلایی شماست.

پرگولا ساخته شده از الوارهای باریکتر

پرگولا چوبی

این طراحی تیزهوشانه سایه ای ملایم و آرامتری در فصل تابستان ایجاد می کند. استفاده از میز چوبی همانگی لازم بین پرگولا و محیط اطراف را فراهم کرده است. رعایت این نکات ریز در آخر به یک طراحی ایده آل منجر خواهد شد.

ساخت پرگولا در گوشه ی حیاط

ساخت پرگولا چوبی

ظاهر روستایی این  پرگولا ، نشانه های سبک روستیک را در خود قرار داده است. وجود رگه های چوب چشم انداز سنتی و قدیمی را محیط می دهد. این نوع طراحی پرگولا یک مامن امن برای مکالمه ی دو نفره به وجود آورده است. فانوس  بزرگ یک نقطه کانونی قابل توجه و مناسب برای فضا است.

به ورودی ساختمان شخصیت بدهید

ساخت پرگولا چوبی

این سبک پرگولاسایه ی چشم گیری ایجاد نمی کند و عمدتا برای درب وردی گاراژ یا منزل بکارگرفته می شود. درختان کوچک انگور که انتهای آن به پرگولا متصل شده است پس از مدتی تمامی پرگولای شما را خواهد پوشاند.

هندسه ی بیشتر، چشم انداز مدرن تر

پرگولا چوبی

طرح کلی این پرگولا از یک ساختار مکعبی شکل به وجود آمده است. اگر طرح های مدرن را بیشتر می پسندید حتما از این پرگولا به سبک مدرن استقبال خواهید کرد. این پرگولا می تواند جایگزینی برای آلاچیق چوبی باشد

پیک نیک خود را رویایی کنید

پرگولا چوبی

اگر می خواهید در کنار استخر خصوصی خود یک سازه ی چوب داشته باشید بهتر است کفپوشی مناسبی برای اینکار در نظر بگیرید. استفاده از صندلی ها و کفپوش به رنگ قهوه ای گرمای دلچسبی به محیط اضافه کرده است.

پرگولای چوبی خود را با طبیعت عجین کنید

پرگولا چوبی

این پرگولای منحصر به فرد یک درخت تنومند را در دل خود جای داده است. را به ساختار آن می افزاید. ساخت دیوار سنگی بر روی درخت این توهم را ایجاد کرده که درخت دیوار و پرگولا را شکافته تا همچنان زنده بماند. چه چیزی جز صندلی های ساخته از تنه ی درخت میتواند این طراحی را تکمیل کند. 

آشپزخانه را به فضای باز بیاورید

پرگولا چوبی

ساخت یک چارچوب همچون پرگولا به عنوان آشپزخانه در فضای باز یک ایده ی فوقالعاده است. زیرا در آن بیشترین ارتباط را با محوطه خواهید داشت و نهایت لذت را در کنار آشپزی تجربه خواهید کرد.

خاطرات رویایی بسازید

پرگولا چوبی

اگر از صندلی های خشک و خسته کننده به ستوه آمده اید تخت خواب خود را از اتاق خواب بیرون بکشید و درست درکنار استخر قرار دهید. شماهیچ محدودیتی برای تحقق رویاهای خود نخواهید نداشت. بهترین سبک پرگولا برای مامن شما یک سبک مدرن و بی نقص است.


افراد بیشتری را به باغ خود دعوت کنید

پرگولا چوبی
اگر نگران کمبود جا هستید مساحت بیشتری را به پرگولا خود اختصاص دهید. مساحت بیشتر به معنای کاربرد بیشتر خواهد بود. برای مهمانان خود در فضای باز آشپزی کنید و شب بیاد ماندنی را برای همه عزیزانتان رقم بزنید.


ساخت پرگولا به سبک انگلیسی ها

پرگولا چوبی
انگلیس ها علاقه ی زیادی به طراحی مشبک دارند و معمولا سازه های خود را به شکل مشبک می سازند. ساخت این پرگولا سبب می شود خود را در یک باغ انگلیسی سر سبز و زیبا تصور کنید در حالی شاخه برگ درختان از قسمت های مختلف این پرگولای زیبا نفوذ کرده اند.

طراحی به سبک روستایی ها

پرگولاچوبی

این پرگولا با یک اتاق نشیمن قدیمی در کشور انگلستان ترکیب شده است. استفاده از پایه های قدیمی و یک شومینه به خوبی سبک روستیک را به ببینده القا خواهد کرد.


ساخت پرگولا در روف گاردن

پرگولاچوبی

این پرگولا در یک بام سر سبز بنا شده است تا ان را بیش از پیش دیدنی تر کند. از بارزترین ویژگی های پروگولاچوبی این است که بستری برای رشد گیاهان رونده بنا می کند. بطوری  بعد از گذشت زمان دیگر پرگولایی مشخص نخواهد بود و این گیاهان هستند که سایه ای ایده آل برای شما ایجاد کرده اند.

گل آرایی در پرگولا

پرگولاچوبی

اگر از پرگولا به عنوان یه ورودی استفاده می کند با این گل های زیبا آن را رویایی تر کنید. شما می توانید با مهندس ساخت پرگولا مشورت کرده تا مکانی برای این گلدان های زیبا در نظر بگیرد.

ساخت پرگولا توسط سورن چوب:

شرکت سورن چوب به طور تخصصی در زمینه ی ساخت پرگولا چوبی فعالیت دارد  که با ساخت هزاران پروژه از جمله مجریان برتر در این زمینه به شمار می رود.  این شرکت با توجه به تنوع طرح و همچنین ابعاد هر نوع نیازی را از سوی شما پاسخگو   خواهد بود. مدیران و مهندسین شرکت چوب با توجه به موقعیت مکانی و اقلیمی و همچنین قوانین طراحی محوطه سبز به مشتریان  پیشنهاداتی را ارائه می کند و پس تایید طرح نهایی اقدام به ساخت پرگولا می کند. همکاری با بزرگترین مهندسین در ایران از بزرگترین افتخارات این شرکت  می باشد. 

آلاچیق / پرگولا / روف گاردن / کلبه چوبی