طراح نرده چوبی باغچه - از این مدل ها ایده بگیرید

طراح نرده چوبی باغچه - از این مدل ها ایده بگیرید

زیبایی یک نرده ی چوبی به نوع طراحی و سبکی که انتخاب می کنید بستگی خواهد داشت.  یک طراحی زیبا که توسط  نجار باتجربه و با سلیقه انجام گرفته باشد می تواند در آخر تبدیل به یک اثر هنری کاربردی شود. در محیط های طبیعی و سرسبز استفاده از نرده هایی از جنس فلز میتواند تناقض ایجاد کرده و از زیبایی محیط بکاهد. در عوض با استفاده از چوب ممکن است هزینه ها را افزایش دهد اما نتیجه ی کار در نهایت  زیبا و جذاب خواهد بود. در این بخش از سورن چوب به معرفی انواع نرده ی چوبی باغچه و مدل های حصار می پردازیم.

گزیده ای از نمونه کارهای سورن چوب در صفحه ی پرگولا و آربور و  کلبه و آلاچیق و  کافی شاپ، رستوران و پروژه های درون شهری  و طراحی داخلی آورده شده است.

 

نرده چوبی

حصارهای چوبی بسته به نیاز شما می توانند در انواع مدل ها طراحی شوند. در طراحی نرده ی چوبی باغچه برخی از مدل ها کاملا اطراف باغچه را می پوشانند به گونه ای که نمی توان درون آن را مشاهده کرد. حصارهای چوبی همیشه نباید باغچه ی شما را محصور کنند. استفاده از نرده های چوبی که در فواصل یکسان نصب شده اند نیز بسیاری از نیاز شما را براورده خواهند ساخت.

نرده چوبی

چنانچه آب و هوای منطقه مرطوب و بارانی است نگران خراب شدن در گذشت زمان نباشید. امروزه با فراوردی چوب های مخصوص می توان هر نوع سازه ی چوبی از جمله آلاچیق چوبی و  آلاچیق و پرگولا در محوطه ی باز نصب کرد.

نرده چوبی

زیبایی بسیاری از باغچه های سرسبز و رویایی با نرده ی چوبی به تکامل می رسد. با کمک این نرده ها تجربه ی داشتن یک باغچه ی زیبا و بدون آفت را داشته باشید تا بتوانید گیاهان دوست داشتنی خود را در با اطمینان و در آرامش خیال پرورش دهید و از زیبایی و ارزشمندی آن ها لذت ببرید.

نرده چوبی

نرده چوبی کمک زیادی به زیباتر دیده شدن باغچه ی شما خواهد؛ مخصوصا باغچه های رنگارنگ که در آن صیفی جات یا گل های زیبا کاشته شده باشد. با این کار مرز باغچه ی شما تعیین شده و از زمین اطراف جدا می گردد.

نرده چوبی

اگر قصد ساخت یک نرده ی زیبا و مقاوم در برابر انواع آب و هوا  را دارید، می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و طراح و سازندگان سورن چوب در ارتباط باشید و از مشاوران آن ها استفاده کنید.

نرده چوبی

نرده چوبی

نرده چوبی

نرده چوبی

نرده چوبی