قیمت آلاچیق چوبی با نصب

قیمت آلاچیق چوبی چقدر است؟

امروزه از جمله پرکاربردترین و زیباترین سازه های چوبی، آلاچیق چوبی می باشد. آلاچیق از قطعات گوناگون چوب طبیعی با رگه های زیبا و طرح های گوناگون ساخته می شود.

شما در ساخت الاچیق چوبی هیچ محدودیتی در تعیین طرح و ابعاد نخواهید داشت. به دلیل نوسانات زیاد در بازار چوب نمی توان  قیمت دقیق آلاچیق چوبی و همچنین هزینه ی ساخت آن را برآورد کرد. اگر به دنبال قیمت الاچیق هستید باید بدانید که موارد زیادی از جمله سقف آلاچیق، طرح کلی، ابعاد، کف آلاچیق و همچنین تعرفه های شرکت ساخت آلاچیق در کاهش و یا افزایش  قیمت آن موثر هستند.

قیمت آلاچیق به چه مواردی بستگی دارد؟

در ادامه به مهمترین سوالات شما درباره ی ساخت آلاچیق چوبی و مواردی که روی قیمت آن تاثیر می گذارد پاسخ داده شده است:

قیمت آلاچیق چوبی

متریال متداولی که در ساخت آلاچیق چوبی از آن ها استفاده می کنند چه می باشد؟

چوب ترمو: این چوب یکی از مناسبترین چوب ها برای ساخت آلاچیق است. این چوب با تراکم بالا در حرارت فراوری شده و برای قرار گیری در شرایط جوی مختلف آماده می شود. 
چوب درخت سرو: اگر به دنبال آلاچیق چوبی با قیمت مناسب و وزن پایین هستید  می توانید از چوب درخت سرو در ساخت آلاچیق چوبی بهره بگیرید.
چوب درخت توسکا: از مزایای این چوب می توان به طول عمر بالا و زیبایی آن اشاره کرد..
چوب درخت کاج: مقاومت بالا در برابر شرایط جوی و رطوبت زیاد از مهمترین ویژگی های این چوب می باشد.
چوب درخت سدر: از این چوب به دلیل رنگ سرخی که دارد در ساخت آلاچیق های چوبی ژاپنی بیشتر استفاده می شود و همچنین از خانواده ی درخت کاج می باشد.

قیمت آلاچیق چوبی

در سقف آلاچیق چوبی از چه متریالی استفاده می شود؟
سقف آلاچیق چوبی تاثیر زیادی در زیبایی آلاچیق و همچنین قیمت آن دارد. از مهمترین وظایف سقف آلاچیق و سایبان محافظت از شما در برابر برف، باران و همچنین نور آفتاب است. امروزه انواع مختلفی از سقف با متریال مختلف یافت می شود. ازاین رو شما می توانید آن را دقیقا مطابق با دکوراسیون و نمای ساختمان ویلاهماهنگ کنید. از مهمترین این متریال می توان به آجر، سفال، چوب، بتن و الیاف اشاره کرد.

قیمت آلاچیق چوبی

متریال مناسب کف آلاچیق چه می باشد؟
کف آلاچیق ها نقش مهمی در استحکام آن ها دارند. در کف آلاچیق می توان از مصالحی از جمله سنگ، موزاییک، بتن و چمن مصنوعی و چوب استفاده کرد.

انواع آلاچیق چوبی و قیمت آن:

می توان گفت از جمله مهمترین مسائلی که در قیمت آلاچیق چوبی تاثیر گذار است مدل و ابعاد آلاچیق چوبی می باشد. از انواع آلاچیق چوبی می توان به آلاچیق شیشه ای، آلاچیق زمستانی، آلاچیق چهارضلعی، آلاچیق هشت ضلعی، آلاچیق شش ضلعی، پرگولا و... اشاره کرد. 

 

قیمت آلاچیق چوبی

آلاچیق مدر ن و ارزان قیمت:

بسیاری از افراد علاقه ی زیادی به ساخت آلاچیق های مدرن دارند. یکی از مهمترین مزایای آلاچیق های مدرن امروزی که به نام پرگولا نیز آن را می شناسند این است که به دلیل متریال کمی که در آن بکار رفته است هزینه ی ساخت آن نیز کمتر از آلاچیق های چوبی سنتی می باشد. 

قیمت آلاچیق چوبی

آربور های چوبی نیز مانند پرگولا می باشند با این تفاوت که سایز کوچکتری دارند و در ورودی ها بیشتر استفاده می شود. این سازه نیز مانند پرگولا می تواند با صندلی یا بدون صندلی در محوطه ی سبز به عنوان یک سازه ی تزئینی استفاده شود.
 

قیمت آلاچیق چوبی

چرا ساخت آلاچیق چوبی ارزش ملک را افزایش می دهد؟

آلاچیق چوبی به عنوان یک امتیاز مثبت برای ملک شما بوده و هم از لحاظ ظاهری و هم صرفه ی اقتصادی ارزش ملک شما را افزایش خواهد داد. پس به نوعی می تواند به عنوان یک بخش مهم از ملک به حساب آمده و قیمت آن را افزایش دهد. 

قیمت آلاچیق چوبی

خرید آلاچیق بادوام یا آلاچیق ارزان و بی کیفیت؟

دوام و طول عمر بالای آلاچیق چوبی در رتبه ی بالایی قرار دارد. زیرا آلاچیق از چوب طبیعی ساخته شده است و دوام و استقامت فوق العاده ی آن در طبیعت بر هیچ کس پوشیده نیست.  از این رو با در نظر گرفتن استحکام بالای چوب های بکارگرفته توسط سورن چوب، آلاچیق چوبی از طول عمر بسیار طولانی برخوردار می باشد و با گذشت زمان از فرسودگی و کهنگی خبری نخواهد بود.

قیمت آلاچیق چوبی

عمر مفید آلاچیق چوبی ساخته شده توسط تیم سورن چوب چیزی حدود سال50 است که دلیل آن نیز فراوری چوب طبیعی توسط روش های مدرن و تکنولوژی روز دنیا است درصورت آسیب دیدگی آلاچیق چوبی ، امکان ساب و لاک آن می باشد که پس از آن  آلاچیق چوبی را دوباره نو خواهد کرد.      

 

قیمت آلاچیق چوبی


قیمت آلاچیق چوبی عرضه شده در این شرکت  طبق نوع چوب بکار رفته و طرح اجرا شده متفاوت می باشد از این رو برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با قسمت فروش سورن چوب تماس  بگیرید و از تنوع آلاچیق ها و قیمت آلاچیق چوبی مطلع شوید.

نصب و اجرای آلاچیق چوبی از جمله خدمات شرکت سورن چوب است. این مجموعه علاوه بر نصب و فروش سازه های چوبی با کیفیت از بهترین برندها، ارائه کننده ی خدمات پس از فروش برای جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد. 

آلاچیق / پرگولا / روف گاردن / کلبه چوبی