نمای داخلی و بیرونی کافی شاپ کوچک چوبی- مدرن و جدید

طراحی داخلی و نمای بیرونی  کافی شاپ کوچک چوبی

کافی شاپ ها در سراسر جهان انرژی از دست رفته ی ما را احیا می کنند و به ما آرامش می دهند. کافی شاپ ها تنها یک فضای تجاری نیستند بلکه منطقه ای برای گردهمایی ها و قرار ملاقات ها نیز می باشند.  بنابراین صاحبان کافی شاپ اغلب سعی دارند از دکوراسیونی استفاده کنند که گرم و صمیمی بوده تا افراد در آن احساس راحتی داشته باشند. امروزه ما شاهد بسیاری از دکوراسیون ها در داخل و خارج از ایران هستیم که می توانند با ظاهری زیبا مشتریان زیادی را به خود جلب کنند. در ادامه این مطلب بهترین ایده های نمای بیرونی و داخلی کافی شاپ کوچک چوبی را برای شما به اشتراک می گذاریم.

قرار دادن یک آلاچیق چوبی در دکوراسیون بیرونی رستوران و کافی شاپ تاثیر زیادی در جذب مشتری خواهد داشت.

کافی شاپ چوبی کوچک

کافی شاپ چوبی کوچک

اگر به جای طراحی ساده از شیارهای مشکی برای نمای بیرونی کافی شاپ کوچک خود استفاده کنید به سادگی می توانید آن را از دیگر ساختمان های اطراف جدا کنید. این کافی شاپ در عین کوچک می تواند مشتریان کوچکی را به صف کند.

http://www.sorenwood.com/uploads/contents/%D8%AF%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D9%81%DB%8C-%D8%B4%D8%A7%D9%BE-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9-%DA%86%D9%88%D8%A8%DB%8C-(3).jpg

http://www.sorenwood.com/uploads/contents/%D8%AF%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D9%81%DB%8C-%D8%B4%D8%A7%D9%BE-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9-%DA%86%D9%88%D8%A8%DB%8C-(4).jpg

طراحی نمای بیرونی این کافی شاپ به گونه ای است که عابران پیاده و مشتریان چندان از هم جدا نباشند. عنصر اصلی این کافی شاپ که در هنگ کنگ طراحی شده است چوب است از این رو در عین سادگی و ظرافت از دیگر ساختمان ها ی همسایه متمایز گشته است.

کافی شاپ چوبی کوچک

کافی شاپ چوبی کوچک

بکارگیری خطوط عمودی و در نظر گرفتن یک قاب برای درب ورودی کافی شاپ کوچک، ارتفاع زیاد این کافی شاپ را بیش از پیش نمایان کرده است. المان کلیدی این طراحی شلف های زیاد به همراه نورهای طلایی است که درون هرکدام قرار دارد. 

کافی شاپ چوبی کوچک

کافی شاپ چوبی کوچک

داخل این کافی شاپ، ساده و جذاب طراحی شده است. بکارگیری آجرهای سفید ساده در کنار شلف های پیچیده می تواند یک دکوراسیون کافی شاپ کم خرج ودر عین حال امروزی باشد.

کافی شاپ چوبی کوچک

اگر به دنبال تلفیق طراحی مدرن و کلاسیک در کافی شاپ خود هستید این نمونه می تواند برای شما الگوی خوبی باشد. استفاده از آجرها برای طراحی سقف گنبدی الهام بخش سبک سنتی خواهند بود.

کافی شاپ چوبی کوچک

این کافی شاپ یکی از زیباترین و جدیدترین کافی شاپ هایی است که در سبک کلاسیک طراحی شده اند. چراغ های این کافیشاپ مشتریان را به یاد دانه های قهوه ی غول پیکر می اندازد.

کافی شاپ چوبی کوچک

کافی شاپ چوبی کوچک

این کافه یک کافه ی محدود از نظر فضا است. با این وجود طراحان توانسته اند فضا را به گونه ای بازسازی کنند که به آزادی بیشتر در داخل کمک کند و فضا هماهنگ و زیبا تر شود. المان های چوبی در هین سادگی فضای ی دکوراسیون کافی شاپ مستطیلی را از یکدیگر جدا کرده  است.

شما عزیزان نیز جهت طراحی دکوراسیون کافی شاپ مورد نظر خود با المان های چوبی می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. 

آلاچیق / پرگولا / روف گاردن / کلبه چوبی