آلاچیق چوبی مینیمال- بهترین انتخاب برای طرفداران مدرنیته

سبک مینیمال امروزه به یکی از سبک های پرطرفدار در سراسر جهان تبدیل شده است. یکی از مشخصه های بارز سبک مینیمال این است که همه چیز در آن حداقل است و از شلوغی ها و پیچیدگی ها در آن خبری نیست. بکارگیری سبک مینیمال در بسیاری از سازه ها و دکوراسیون ها از جمله آلاچیق های چوبی بسیار رایج است. زمانی که شما تصمیم به طراحی محوطه ی سبز به سبک مینیمال و مدرن دارید بهتر است تمام جزئیات را نیز به این سبک طراحی نمایید. از آنجا که آلاچیق چوبی نقطه ی کانونی یک محوطه ی سبز به شمار می روند از این رو می توان گفت سبک طراحی آلاچیق چوبی به نوعی تعیین کننده ی سبک کلی طراحی محوطه خواهد بود.  اگر قصد دارید با ویژگی های آلاچیق مینیمال آشنا شوید پس تا انتهای این مطلب با ما باشید.

 

آلاچیق جوبی مینیمال

 

طرفداران آلاچیق مینیمال در واقع کسانی هستند که نظم، تقارن و خطوط ساده را بیشتر ترجیح می دهند. تیم سورن چوب با اجرای چندین سازه ی مدرن و مینیمال با طراحی چشم گیر ثابت کرده اند که به خوبی این سبک را می شناسند و می توانند خاص ترین و زیباترین آلاچیق چوبی مینیمال را کاملا مطابق با سلیقه ی شما طراحی و اجرا نمایند.

 

خرید آلاچیق مینیمال

این نمونه ی زیبای آلاچیق چوبی مدرن، ویژگی های اصلی را که ما از این سبک طراحی محوطه انتظار داریم در بر میگیرد. طراحی کلی آن و ساده است و آلاچیق بدون بدون تزیینات چشمگیر است و در عین سادگی می تواند فضای مورد نیاز شمار را در اختیارتان قرار دهد.

صندلی های مناسب آلاچیق مینیمال و مدرن

صندلی ها در آلاچیق مینیمال باید ساده و صاف و در عین حال بسیار عالی طراحی شده باشد. مبلمان زیادی به این سبک طراحی شده و در بازار موجود می باشد. اما برخی ها ترجیح می دهند از متریالی برای ساخت صندلی های آلاچیق چوبی استفاده کنند که خیالشان از بابت تغییرات آب و هوایی و آسیب ندیدن صندلی ها راحت باشد . بسیاری از چوب ها این ویژگی را دارا می باشند. استفاده از چوب به جای فلز برای ساخت صندلی فضای باز عاقلانه تر خواهد بود زیرا در فصل های مختلف تغییرات دمایی کمتری خواهد داشت.

آلاچیق چوبی مینیمال

چگونه گل و گیاهان را به سبک مینیمال طراحی کنیم؟

در طراحی محوطه ی سبز گل کاری  نحوه ی چیدمان گلدان ها در کنار یکدیگر اصل مهمی است که کمتر به آن توجه می شود. اگر قصد دارید محوطه ی سبز زیبا و هماهنگ با آلاچیق چوبی مینیمال خود داشته باشید بهتر است از گیاه کمتری استفاده کنید. در انتخاب گیاهان حتما دقت بیشتری داشته باشید و از گیاهان متنوع نیز کمتر بکار ببرید. استفاده از فلاور باکس های چوبی ساده و هماهنگ نیز می تواند شما را به هدفی که دارید نزدیکتر کند.

آلاچیق چوبی

اگر شما نیز  از طرفداران سبک مینیمال هستید و می خواهید  محوطه ی سبزی زیبا و بی نقص داشته باشد، طراحان سازه های چوبی در سورن چوب  با ارائه ی خدمات مختلف منتظر شما هستند تا هر آنچه را که می خواهید در حیاط ویلا یا باغ خود داشته باشید.

 

آلاچیق مدرن

آلاچیق

آلاچیق چوبی

آلاچیق مینیمال و مدرن

طراحی آلاچیق مینیمال

آلاچیق مینیمال جدید

طراحی آلاچیق

مدل آلاچیق مینیمال

 

آلاچیق / پرگولا / روف گاردن / کلبه چوبی