عکس پرگولا مدرن- ساخت طراحان باسلیقه 

مدل آلاچیق چوبی مدرن

مجموعه عکس پرگولا مدرن بسیار متنوع هستند. ما مجموعه ای از پرگولا را درانواع سبک ها و با طرح های پیچیده اما انعطاف پذیر برای شما آماده کرده ایم.این پرگولاها عمدتا در دسته ی پرگولای مدرن قرار می گیرند.
مجموعه ی سورن چوب می تواند طیف وسیعی از آلاچیق های مدرن را به شما ارائه داده و از پس حتی از سخت ترین درخواست ها بر خواهد آمد. برای ساخت پرگولای رویایی خود با شما ره ی  02633212612تماس بگیرید. سورن چوب این اطمینان را به شما می دهد که با کیفیترین  و زییا ترین پرگولا را در محل مورد نظر شما طراحی کرده و نصب نماید.

آلاچیق چوبی باغی

پرگولا

پرگولا نوعی از آلاچیق چوبی است که  اجازه می دهد نور بیشتری داخل آن داشته باشید. باغ های مدرن شما نیاز به سازه ای مدرن خواهند داشت. پرگولا نوعی آلاچیق چوبی بوده که در باغ های با دکوراسیون مدرن مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع پرگولا در اندازه های بزرگ یا کوچک قابل طراحی خواهد بود. 
آیا نیاز به داشتن سازه ای دارید که با درختان زیبای باغ همخوانی داشته باشد؟  دوستدار محیط زیست بوده و پس از سالها دوباره به طبیعت بازگردد؟ یکی از مناسبترین گزینه ها برای شما استفاده از چوب می باشد. شما تا سالهای سال می توانید از سازه های چوبی فراوری شده استفاده کنید بدون آنکه آسیبی به عنصر سازنده سازه یعنی چوب وارد شود. ما اطمینان داریم سازه ای برای شما محیا می کنیم که تا مدت ها به آن افتخار کنید.

آلاچیق طاقدار

پرگولا

یک پرگولای چوبی بزرگ و طاقدار شیک، کارآمد و با دوام است. تقریبا هر چیزی را می توانید زیر این پرگولاهای زیبا جای دهید. از جمله ی این وسایل می تواند شامل باربیکیو، جکوزی و مبلمان باغ شما باشد. 

پرگولا روی استخر

پرگولا

پرگولای چوبی روی استخر یکی از پرکاربردترین پرگولاها می باشد. غذا خوردن یا استراحت در کنار استخر نیاز به یک سایبان دارد که با ساخت پرگولا استخری زیبا و کارآمد میسر خواهد شد. مطلب بیشتر: آلاچیق استخر- مدل سایبان چوبی مناسب تابستان های گرم

پرگولا مونتوال

پرگولا

پرگولای مونتوال یکی از پیچیده ترین و متمایز ترین طرح های ساخت سایبان است. پایه های محکم  این پرگولا استحکام لازم را برای حفظ سقف بزرگ آن محیا می کند. البته می توانید این پرگولا را می توانید در هر سایزی بسازید.  

پرگولای قابل تنظیم

پرگولا

سایبان قابل تنظیم یک انتخاب عالی برای آفتاب تابستان است. ساختار مدرن این امکان را به شما می دهد تا هر اندازه ای که نیاز دارید بسازید. با استفاده از این پرگولا می توانید از آفتاب تابستان گرم دور بمانید اما شب های پرستاره را از دست ندهید.

پرگولای دایره ای

پرگولا

این جر پرگولاهایی است که هیچگاه از مدنمی افتد و تا دهه ها باغ شما را تزئین میکند.

پرگولا سفارشی

پرگولا

از جمله خدمات سورن چوب پرگولا سفارشی است. پرگولا سفارشی می تواند همه کاره، ظریف، محکم ودر عین حال دارای  پیچیده باشد. شما می توانید طرح های گوناگون را مرور کنید و هر یک از آنها را سفارشی نمایید تا به نیازهای خاص خود برسید. 

پرگولای متصل شده به ساختمان

پرگولا

پرگولای متصل به ساختمان یک راه عالی برای اضافه کردن سایبان چوبی به ساختمان است. این کار بدون نیاز به بازسازی های جدی و یا خدمه ساخت و ساز انجام میگیرد. این سازه چوبی دکوراسیون خارجی منزل شما را بهبود بخشیده و به کابردی شدن شدن حیاط اضافه میکند.

پرگولای متصل طاقدار

پرگوللا

زیبایی طبیعی این حیاط خلوت، سالهای سال برای ساکنین باقی خواهد ماند. در خارج از منزل غذا بخورید، مطالعه کنید یا دورهمی بگیرید و از یک عصر پاییزی لذت ببرید. 

پرگولا کوچک

پرگولا

بعضی اوقات، فضاهای کوچک نیاز به ایده های جسورانه ای دارند،این پرگولای کوچک برای باغچه های کوچک ساخته می شوند. برای کاربردی تر شدن آن می توانید یک نیمکت چوبی زیبا به آن اضافه کنید. 

پرگولای فن شکل

پرگولا

پرگولاهای فن شکل ما هر چیزی که شما برای داشتن یک محیط زیبا و کاربردی نیاز دارید را شامل می شود. این پرگولا با قرار گرفتن در گوشه ای از باغ می تواند فضای اشغالی را به حداقل برساند.

 آشپزخانه در فضای بیرون با پرگولا

پرگولا

اکثر آشپزخانه ها در فضای بیرونی در کالیفرنیا با استفاده از این پرگولاها ساخته ها شده اند. شما با کار کردن در این آشپزخانه ها می توانید حداکثر لذت را از فضای اطراف ببرید.

پرگولای چوبی گنبد شکل

پرگولا

شما هیچ گونه محدودیتی برای انتخاب سقف پرگولا نخواهید داشت. برخی از پرگولاها با الوارهای چوبی منحنی شکل ساخته می شوند تا به زیبایی فضا بیفزایند.

حریم خصوصی در گوشه

آلاچیق پرگولا

آیا به حریم خصوصی ، کوسن های راحت و وسایل روشنایی در گوشه ای از باغ نیاز دارید؟ با این طرح یک حریم خصوصی ایده آل و دوستانه برای مطالعه و ریلکسیشن خواهید داشت.

مطلب بیشتر طراحی دیوار و سایبان برای حفظ حریم خصوصی بیشتر در فضای سبز 

پرگولا با تخت متحرک

پرگولا چوبی


چه چیزی می تواند راحت تر از خواب روی یک تخت متحرک در حیاط خلوت شما باشد؟ برای زیبایی بیشتر آن را با تشک و بالش های رنگارنگ بپوشانید. این سبک پرگولا بسیار باب میل ما ایرانی هاست. 

آلاچیق / پرگولا / روف گاردن / کلبه چوبی