آلاچیق چوبی کباب پز

آلاچیق های کباب پز زیبا و کوچک این روزها در هر باغ و ویلایی مشاهده می شود و از این رو ساخت یکی از آن ها برای فضای سبز لازم و ضروری است.آلاچیقهای کباب پز به جهتی که معمولا کوچک می باشند به چوب زیادی برای ساخت احتیاج نداشته و هزینه ی ساخت آن ها نیز پایین است. اما در مقابل این هزینه ی پایین استفاده های زیادی دارد. این الاچیق ها در هر وضعیت اب و هوایی قابل استفاده بوده و در برابر باران، برف و باد از شما محافظت می کند. در این بخش نمونه هایی از آلاچیق کباب پز جدید را برای شما آماده کرده ایم،. تمامی طرح های آلاچیق کباب پز در سایت قرار نگرفته است.

مطلب بیشتر: آموزش ساخت آلاچیق چوبی

در این بخش سعی کردیم  مجموعه ای از مدل های  طراحی الاچیق های کباب پز بسیار زیبا را گردآوری و برای شما عزیزان به نمایش بگذاریم . یکی از نکاتی که در جمع آوری این تصاویر از مدل آلاچیق در نظر گرفته شده است تفاوت در سبک و مدل های الاچیق کباب پز و همچنین جمع آوری آلاچیق های حیاطی و ویلایی بود.

آلاچیق کباب پز

آلاچیق چوبی کباب پز ساده

طراحی آلاچیق کباب پز با زیبایی هر چه تمام تر ، آن هم در حیاط های کوچک آپارتمانی، یکی از آرزوهایی است که بسیاری از مردم در ذهنشان تصور می کنند . بسیاری از مواقع شاهد ساخت الاچیق های کوچک  خانگی هستیم که صرفا زیبایی را در نظر گرفته و عملکردگرایی در طراحی ، موضوعیست که به کل فراموش می کنند . برخی از این آلاچیق ها می توانند با دارا بودن کابینت های مخصوص فضای باز کاربردی تری شوند.  به طور کلی هرچه وسعت و مساحت برای طراحی بیشتر باشد ، دست طراح در خلق فضاهای شگفت انگیز در طراحی الاچیق بیشتر می شود. مطلب بیشتر: الاچیق کباب پز- انواع مدل زیبا و کاربری

آلاچیق کباب پز

آلاچیق کباب پز

آلاچیق کباب پز

لازم به ذکر است طراحی الاچیق کباب پز آن هم با رعایت اصول فنی و خلاقیت در طراحی ، توسط گروه سورن چوب به صورت حرفه ای انجام می گیرد. پس اگر در این زمینه ی طراحی و ساخت انواع آلاچیق نیاز به راهنمایی ، مشورت و یا طراحی داشتید ، میتوانید از طریق شماره هایی که در وب سایت درج شده است ، ما را در جریان نظرات ارجمندتان قرار دهید .

آلاچیق / پرگولا / روف گاردن / کلبه چوبی