آلاچیق ارزان- مدل های شیک و کم هزینه مناسب بودجه ی شما

خرید آلاچیق ارزان اینترنتی

الاچیق ها از جمله زیباترین سازه هایی هستند که درمحوطه ی باز ساخته می شوند. رایج ترین نوع آلاچیق نوع چوبی آن است. استفاده از چوب حس دوستی با طبیعت را افزایش می دهد. طرح های گوناگون و متنوعی از آلاچیق چوبی وجود دارد. برخی دارای سقف شیبدار و برخی سقف مسطحی دارند. برخی دارای باربیکیو برخی فاقد آن می باشد. در این بخش از سورن چوب مدل های شیکی از  آلاچیق ارزان قیمت و کم هزینه را برای شما آماده کرده ایم. 

اگر محیط کوچکی برای آلاچیق دارید، و یا نمی خواهید بودجه ی زیادی را برای ساخت آلاچیق چویی در نظر بگیرید، آلاچیق های آماده سورن بهترین گزینه برای شما هستند که با کمترین هزینه قابل اجرا هستند.  مشخصات آلاچیق آماده را اینجا ببینید.

 

آلاچیق ارزان

آلاچیق ارزان

آلاچیق ارزان

آلاچیق ساده و شیک معجزه می کند

آلاچیق ها می توانند طراحی ساده و شیکی داشته باشند. امروزه طراحان مدل های خود را حول محور سادگی طراحی میکنند. طرح کلی الاچیق بهتر است بسته به محوطه ای که در آن قرار خواهد داشت طراحی شود. این آلاچیق های دارای ظاهری مدرن و دوست داشتنی هستند. پرگولاها جز سایبان های ارزان قیمت به شمار می روند که امروزه از آن ها در فضاهای لوکس استفاده می شود.

 

آلاچیق ارزان

آلاچیق ارزان

آلاچیق چوبی بدون نرده

نوع دیگری از این آلاچیق ها آلاچیق هایی هستند که مرز اطراف آن ها تعریف نشده است. به این صورت که برای برپایی فقط به پایه ها نیاز می باشد. این پایه هم می تواند در وسط آلاچیق قرار گیرد و هم در اطراف آن. به این نوع آلاچیق، آلاچیق کنار استخر ارزان قیمت نیز می گویند. از آنجا که این آلاچیق ها فقط دارای سقف هستند قیمت مناسبتری نسبت به سایر الاچیق ها دارند.

 

آلاچیق ارزان

آلاچیق های بدون سقف:

اگر آب و هوای شهر شما آفتابی است استفاده از آلاچیق های بدون سقف می تواند گزینه ی مناسبی برای شما باشد. استفاده از پرده های برزنتی متحرک از جمله روش های کاهش قیمت تمام شده ی ساخت آلاچیق چوبی می باشد.

 

آلاچیق ارزان

آلاچیق ارزان

الاچیق ارزان

ساخت آلاچیق با چوب بامبو

اگر حصیر در اطراف شما فراوان است پس وقت را هدر ندهید و هر چه زودتر دست بکار شوید. شما برای ساخت پایه ها و بدنه می توانید از تنه ی درخت بامبو استفاده کنید و سقف را با حصیر و پوشال های چوبی بپوشانید.

آلاچیق ارزان
آلاچیق ارزان

آلاچیق ارزان

آلاچیق ارزان

آلاچیق ارازن

تزئین آلاچیق را فراموش نکنید

چنانچه قصد خرید آلاچیق ارزان قیمت و ساده را دارید، اصلا نگران خسته کننده بودن آن نباشید. آلاچیق ها هم مانند هر فضای دیگری می توانند تزئین شوند تا نظر هم ببینده ای را به خود جلب کنند. این تزئینات می تواند بر اساس مناسبت های مختلف انجام گیرد. تزئینات کریسمس یا سال نو و شب یلدا. هر شبی میتواند رنگ و بویی مخصوص به خود را داشته باشد و حال و هوای فضای سبز شما را متفاوت کند.


آلاچیق ارزان

آلاچیق ارزان

استفاده از گل و گیاه در آلاچیق

یکی از رایجترین نوع تزئینات استفاده از گل و فلاورباکس و گلدان در داخل و خارج آلاچیق است. اگر از پرگولا به عنوان سایبان استفاده می کنید شما این امتیاز را دارید که از گیاهان رونده به عنوان تزئین پرگولا استفاده کنید. گیاهانی که در فصل بهار و تابستان سرتاسر پرگولا را می پوشانند و فضایی رویایی را خلق میکنند. 

 

الاچیق ارزان

انواع سقف آلاچیق چوبی ارزان قیمت:

یکی از مهمترین بخش های هر آلاجیق سقف آن است. طرح و نمای کلی آلاچیق چوبی تا حد زیادی به سقف آن مربوط می شود. از این رو این مهم در قیمت تمام شده ی ساخت آلاچیق چوبی تاثیر بسزایی دارد. می توان گفت قیمت پایین تر پرگولا ها نیز به دلیل سادگی سقف آن ها می باشد. شرکت های مختلف ساخت آلاچیق چوبی ایده ها و پیشنهادهای مختلفی از سقف آلاچیق چوبی را نسبت به خواسته ی آن ها ارائه می کنند که میتواند قیمت را تحت الشعاع قرار می دهد. برخی از این سقف ها می تواند از جنس پلاستیک های مقاوم ساخته شوند تا ارزان تر شوند.

آلاچیق ارزان

انتخاب طرح و هندسه ی مناسب برای آلاچیق

آلاچیق چوبی مربعی یا چهارگوش نیز از جمله آلاچیق ارزان قیمت  هستند. وقتی آلاچیق‌ها به شکل مربع ساخته می شوند فضای  گرما و صمیمی را به وجود می آورند؛ چراکه همه افراد به یکدیگر نزدیکتر بوده و دید دارند و همه‌چیز در این نوع آلاچیق‌ها صمیمانه و دوست داشتنی است. آلاچیق‌ شما همیشه نیاز به دیوار و نرده نخواهد داشت و مرز آن را می توانید با کمک  مبلمان تعریف نمایید.

برای انتخاب آلاچیق ارزان و سایبان های چوبی با قیمت مناسب می توانید از مشاوران سورن چوب که تخصص آن ها ساخت آلاچیق ارزان قیمت با طراحی ساده و مدرن است کمک بگیرید.

انواع مدل آلاچیق ارزان قیمت می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • آلاچیق استخر
 • آلاچیق کباب پز و باربیکیو
 • آلاچیق سنتی
 • آلاچیق آپارتمانی
 • آلاچیق انگور
 • آلاچیق چینی
 • آلاچیق پشت بام
 • آلاچیق زمستانی
 • آلاچیق کافه و رستوران
 • آلاچیق باغی
 • و...

در ادامه مدل های دیگری از آلاچیق چوبی ارزان قیمت را مشاهده می کنید.

آلاچیق ارزان

آلاچیق ارزان

آلاچیق ارزان

آلاچیق ارزان

آلاچیق ارزان

آلاچیق ارزان

آلاچیق ارزان

آلاچیق ارزان

آلاچیق ارزان

آلاچیق ارزان

آلاچیق ارزان

آلاچیق ارزان

 

آلاچیق ارزان

آلاچیق / پرگولا / روف گاردن / کلبه چوبی