چگونه آلاچیق چوبی باکیفیت را تشخیص دهیم؟

دارای ویژگی های منحصر به فردی است که در ایآلاچیق چوبی با کیفیتن مقاله به آن ها اشاره شده است. کیفیت آلاچیق چوبی بستگی به نوع چوب به کار رفته در آن دارد. چوب باکیفیت باید با حرارت اصلاح شده و استقامت و ثبات ابعادی داشته باشد.آلاچیق چوبی با چوب باکیفیت نسبت به متریال های دیگر عایق حرارت بوده و مقاومت بالایی دارد.

چوب های بکارگرفته شده توسط سورن چوب با برخورداری از تکنولوژی وتجهیزات فراوری شده و با اصلاح حرارتی مقاوم گشته و استفاده از آن توانسته است صنعت سازه های چوبی را در تهران متحول کرده است. این شرکت با سالها تجربه در ساخت و ساز لوازم چوبی و تامین سازه های چوبی از قبل آلاچیق چوبی،پرگولاچوبی، نرده ی چوبی، روف گاردن و تزئینات چوبی فعالیت مستمری داشته هاست.

ویژگی های آلاچیق چوبی باکیفیت:


آلاچیق چوبی باکیفیت دارای خصوصیات ویژه ای است که در این بخش به آن می پردازیم:

دوام و طول عمر زیاد:
الاچیق های چوبی بسته به نوع چوبی که در آن بکارمی رود دارای دوام و طول عمر مختلفی می باشند. یکی از چوب هایی که در ساخت الاچیق چوبی به کارگرفته می شود ترمووود است و آلاچیق های چوبی با این نوع چوب دوام و ماندگاری بالایی دارد. لازم به ذکر است که چوب های ترمووود نیز در دو نوع مختلف ترمو اش ترمو پاین می باشد. ترمو اش دوام بیشتری نسب به پاین دارد.

استحکام و ثبات ابعادی بالا:
آلاچیق چوبی بی کیفیت در برابر شرایط جوی ثبات نداشته و ابعاد آن تغییر می کند. هر عاملی میتواند چوب را تحت تاثیر قرار دهد، برخی از افراد پس از ساخت آلاچیق چوبی متوجه تغییرات ظاهری در چوب می شوند. باد کردن، تاب برداشتن، کوچک شدن و پیچ خوردن سبب نارضایتی بسیاری از افراد می شود. این بدان معناست که شرکت سازنده ی آلاچیق چوبی از چوب با کیفیتی برای ساخت آلاچیق چوبی استفاده نکرده اند.

ساخت آلاچیق چوبی باکیفیت :
سورن چوب با سالها تجربه در ساخت آلاچیق چوبی و سازه های چوبی با کیفیت و فراوری شده پیشرو در صنعت ساخت سازه های چوبی میباشد. یکی از ویژگی های خاص و منحصر به فرد آلاچیق چوبی ساخته شده توسط سورن چوب اصلاح حرارتی چوب آن می باشد و همین امر آلاچیق های چوبی سورن چوب را ازدیگر الاچیق های چوبی و سازه های چوی متمایز می کند. سورن چوب با انجام تحقیقات مستمر و پایدار و توسعه ی سازه های چوبی خود همواره در راستای افزایش کیفیت محصولات خود و بهبود آن فعالیت می نماید.

مسئولیت پذیری سورن چوب:
مسئولیت پذیری سورن چوب به مشتریان خود این اطمینان را می دهد که در ساخت سازه های چوبی خود، علل خصوص آلاچیق چوبی هیچ گونه مواد شیمیای به کار نبرده است. این موضوع یکی از مهمترین خواسته ی مشتریان است. اصلاح معایب و بالابردن کیفیت چوب های ترمووود تنها با کمک حرارت انجام می شود و آن را با طبیعت و انسان سازگارتر ساخته و هیچگونه خطری برای کودکان و بزرگسالان نخواهند داشت.
ساخت آلاچیق چوبی و سازه ی چوبی به طبیعت آسیب می رساند؟
یکی از دغدغه های افرادی که علاقه های زیادی به ساخت سازه های چوبی دارند این است که آیا ساخت سازه های چوبی به طبیعت آسیب وارد می کند؟
 لازم به ذکر است که برخی شرکت ها و کمپانی های تولید چوب یا مواد اولیه ی سازه های چوبی از هر جنگلی برای برای تهیه ی چوب استفاده نمی کنند. جنگل های پایدار نام جنگل هایی است که در آن پس از بریدن درختان بلافاصله نهالی کاشته می شود و نگرانی دوستداران طبیعت را برطرف می کنند.
سورن چوب با تهیه ی چوب آلاچیق چوبی خود از این کمپانی ها به شما اطمینان می دهد که شما با ساخت آلاچیق چوبی هیچ گونه اسیبی به طبیعت نخواهید زد.
از دیگر خصوصیات چوب های مورد استفاده توسط سورن چوب تجزیه پذیری آن می باشد. این چوب ها هیچ گونه پسماند مضری برای طبیعت نخواهد داشت و تجزیه خواهند شد.

مشخصه های آلاچیق های چوبی باکیفیت ساخته شده توسط سورن چوب:
علاوه بر کیفیت و دوام آلاچیق چوبی، زیبایی نیز از دیگر ویژگی هایی است که مشتریان به آن توجه زیادی دارند. الاچیق های چوبی سورن چوببه رنگهای گوناگونی از طلایی تا قهوه ای تیره قابل ساخت می باشد. استفاده از روغن باکیفیت در ساخت آلاچیق چوبی و سازه های چوبی به آن جلا داده و زیبایی آن را خیره کننده خواهد کرد. از دیگر ویژگی های این روغن ها این است که مقاومت سازه را در برابر اشعه ی UV و آفتاب بالا برده و از تغییر رنگ آن در برابر آفتاب جلوگیری می کند. شما می تواند با ماشین کاری و منبت کاری ب روی آلاچیق چوبی خود زیبایی آن را چندین برابر کنید.

مطلب بیشتر:

روغن های مخصوص سازه های چوبی

بهترین چوب برای سازه های چوبی در فضای باز

انواع آلاچیق چوبی در جهان؟

بهترین آلاچیق چوبی برای باغ و ویلا

جدیدترین انواع مدل آلاچیق چوبی

 

آلاچیق / پرگولا / روف گاردن / کلبه چوبی