محصولات شرکت سورن

صنایع چوبی سورن چوب به پشتوانه بیش از یک دهه تولید محصولات متنوع و بدیع دکوراسیون داخلی، یک دهه پیش فاز تولید محصولات چوبی خارج از منزل شامل : پرگولای چوبی ، آلاچیق چوبی ، فنس چوبی ، کلبه های چوبی ، نمای چوبی ، آربور چوبی و دیگر سازه های فضای باز را راه اندازی نموده و تاکنون در این زمینه مشغول به فعالیت می باشد. 
زیبایی ، کیفیت و پایداری اهدافی است که این شرکت سرلوحه کار خود قرار داده است. 

طراحان مجرب سورن چوب آماده طراحی سازه های جدید و متناسب با فضای مورد نظر شما می باشند . استفاده از چوب های عمل آوری شده با متد روز اروپا تحت استاندارد (EMPA) و رنگ های مخصوص و مقاوم در برابر اشعه خورشید و رطوبت، دوام و زیبایی محصولات را فراهم می کند. با تکیه به فن آوری و کار آزمودگیمان کلیه محصولات با ضمانت نامه عرضه می گردد.
مفتخریم تجربیات خود را در طراحی و تولید متنوع ترین مجموعه تولید شده در ایران شامل قریب به 100 نمونه منحصر به فرد آلاچیق و پرگولا، از قبیل بزرگترین پروژه چوبی درون شهری تهران واقع در اراضی عباس آباد به نام باغ گل عباس آباد، دارای 52 کلبه چوبی ،متر مربع پرگولای چوبی ، آلاچیق چوبی و مجموعه رستورانهای راه چوبی در مجاورت پارک آب و آتش و راه چوبی شماره 2 واقع در محمود آباد مازندران، فود کورت سبحان، و آلاچیق های چوبی پارک والفجر را در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهیم

مطلب بیشتر:

تفاوت آربور و پرگولا

عکس پرگولا مدرن- ساخت طراحان باسلیقه

زیباترین مدل ورودی باغ و ویلا

مختصری درباره پرگولا و پرگولای چوبی

موارد استفاده از آلاچیق

بهترین چوب برای سازه های چوبی در فضای باز

آلاچیق / پرگولا / روف گاردن / کلبه چوبی