مدل فلاورباکس های چوبی جدید و خلاقانه

جهت انتخاب مدل فلاور باکس برای منزل و علاوه بر زیبایی باید موارد دیگری را نیز در نظر گرفت. یکی از این موارد کیفیت چوب به کار رفته در فلاور باکس است.

گزیده ای از نمونه کارهای سورن چوب در گالری پرگولا و ازبور و گالری کلبه و آلاچیق آورده شده است
فلاور باکس های چوبی دارای جذابیت منحصر به فردی می باشد که هر فردی تمایل دارد از آن در محل زندگی یا در فضای سبز بهره ببرد.از آنجا که تنوع در رنگ چوب مورد استفاده در فلاور باکس های چوبی فراوان می باشد شما از هر رنگی می توانید برای زیباسازی فضا استفاده نمایید. یکی از مزایای استفاده از چوب برای گلدان این است که از آن می توان در هر سبکی استفاده کرد. فلاورباکس های چوبی برای هر نوع فضا و دکوراسیونی مناسب هستند. طراحی سبک کلاسیک یا سبک مدرن خود را با فلاورباکس های چوبی کامل کنید زیرا چوب با هر سبک و سیاقی هماهنگی داشته و زیبایی آن تفاوت زیادی با گلدان های معمولی دارد.

مدل جدید فلاور باکس چوبی

مدل فلاور باکس

فلاور باکس چوبی

فلاور باکس
فضای سبز حیاط، بالکن باغ یا ویلا مکانی است که افراد فارغ از هر گونه خستگی و اشفتگی های روزانه به آن پناه می برند و در آن به دنبال آرامش روحی خواهند بود. بنابراین مهندسان و هنرمندان ساخت تزئینات چوبی همچون فلاورباکس باید توجه ویژه ای به این امر داشته باشند. رنگ و نوع فلاور باکس تاثیر زیادی در طراحی فضا دارند و همگی باید با المان های نوع دکوراسیون مطابقت داشته باشد.

فلاور باکس

فلاور باکس جدید

جدیدترین فلاور باکس چوبی

مدل فلاور باکس

 

از جمله مهمترین عامل تعیین کننده زیبایی فضای سبز عناصر به کار رفته در آن و جنس تزئینات فضای سبز می باشد. چوب از جمله موادی است که طبیعی بودن توجه افراد را به خود جلب کرده و روح طبیعت در ان دمیده شده است. یکی از مواردی که جذابیت فلاور باکس ها را دو چندان می کند وجود رگه های چوبی بی نظم و در بافت آن است که به طور شگفت انگیزی به اطرافیان ارامش می دهد. مخصوصا هنگامی که با گل ترکیب شوند.

فلاور باکس مدرن

فلاور باکس چوبی

فلاور باکس جدید چوبی

فلاور باکس جدید و مدرن

فلاور باکس جدید چوبی

 

از فواید شگفت انگیر فلاورباکس های چوبی وجود انواع رنگ ها در طرح ها و گروه های مختلف است که با هر سلیقه ای می تواند تطابق داشته باشد. انتخاب رنگ امری سلیقه ای بوده که می تواند با دیگراجزای منزل یا اجزای موجود در فضای سبز همچون آلاچیق چوبی یا پرگولا هارمونی زیبایی ایجاد نماید تا بدین وسیله مکانی آرام و به دور از استرس ایجاد نماید. فلاورباکس های شرکت سورن چوب با برخورداری از انواع گونه های چوب در رنگ ها و طرح های متنوع سالهای طولانی است که ارائه کننده خدمات تزئینات چوبی می باشد.

فلاور باکس مدرن

فلاور باکس جدید

 

چرا فلاور باکس چوبی سورن چوب


انتخاب فلاور باکس های سورن چوب دارای مزایای زیادی است می باشد که در اینجا به بررسی برخی از آنها می پردازیم.
مشتریان می توانند هر نوع فلاورباکس چوبی در هر رنگ را به طور سفارشی از طریق این مجموعه دریافت نموده و در واقع هیچ واسطه ای در این میان وجود ندارد. نصب و اجرای فلاورباکس های دیواری توسط متخصصین در این مجموعه انجام می شود. از دیگر فواید انتخاب سورن چوب خدمات پس از فروش آن است که همواره همراه مشتریان بوده و هیچ گاه مشتریان عزیر را تنها نمی گذارند. استفاده از فلاورباکس های چوبی در فضای باز از قدیم رواج داشته و امروزه به شکل های خلاقانه تر، زیباتر و لوکس تر به دست طراحان خوش ذوق سورن چوب ساخته می شوند.

مطلب بیشتر:

مدل فلاورباکس های چوبی جدید و خلاقانه

ساخت فلاورباکس چوبی برای گیاهان روند

ساخت فلاورباکس چوبی به شکل گاری- مخصوص باغ و حیاط

آموزش ساخت فلاورباکس چوبی+ تصویر
 

آلاچیق

آلاچیق / پرگولا / روف گاردن / کلبه چوبی