آلاچیق مدرن و ساده با طراحی خلاقانه

برای ساخت آلاچیق در فضای باز کارهایی زیادی می توانید انجام دهید. اولین کار انتخاب جنس آلاچیقدر فضای باز است. اغلب ما زمانی که می خواهیم یک دکوراسیون شیک و عالی داشته باشیم، به نظم و جمع و جور بودن آن اهمیت می دهیم. در حال حاضر مدل الاچیق  فضای باز متناسب با فضایی که شما در اختیار دارید، متنوع است.

طرح هایی که برای این مدل آلاچیق مدرن به کار رفته است ، خبر از تفاوت زیاد بین آن ها و دیگر الاچیق های قدیمی  می دهد. برای فضاها و محوطه های بزرگ طراحی و دکوراسیون فضای باز اهمیت دارد. زمانی می شود از محیط بیرون یا فضای باز به نحو رضایت بخشی استفاده نمود، نباید این فرصت را از دست داد.مدل الاچیق فضای باز تنوع زیادی در طرح دارد و شما می توانید بسته به اینکه چه نوعی از آن را می پسندید، یک مدل زیبا تهیه بفرمایید. اغلب مدل الاچیق فضای باز امروزی شیک و لاکچری هستند و فضای محوطه باغ یا خانه ویلایی شما را زیبا خواهند کرد.

افراد زیادی سبک چوبی را برای مدل الاچیق مدرن فضای بیرون انتخاب می کنند. در ادامه مدل هایی از الاچیق مدرن و خلاقانه آورده شده است.

الاچیق چوبی مدرن

الاچیق چوبی جدید

الاچیق چوبی خلاقانه

 

الاچیق چوبی لاکچری

الاچیق چوبی مکعب مستطیل

الاچیق مدرن خانوادگی

 

 

امروزه در فشار کار و روزمرگی، نیاز به آرامش  خواهید داشت. زیر یک سایه خنک نیاز شما به یک آلاچیق چوبی زیبا و کاربردی در منزل، باغ  یا ویلا  غیر قابل انکار است. بعلاوه هزینه کردن به عنوان یک آلاچیق چوبی، قیمت منزل، باغ یا ویلا شما را چندبرابر هزینه ای که کرده اید بالا می برد.

یک آلاچیق چوبی زیبا تنها یک سایبان برای شما نیست، یک المان معماری است. آلاچیق چوبی شما شاخص فضای شخصی شما خواهد بود.

طراحی و اجرای آلاچیق چوبی خانگی کوچک یا بزرگ، آلاچیق های مدرن، آلاچیق سنتی، آلاچیق های دوطبقه، آلاچیق های کلاسیک، آلاچیق تاشو یا سیار، آلاچیق لاکچری، آلاچیق درختی آلاچیق های پیش ساخته و آماده  با بهترین چوب ها دارای مقاومت بالا در برابر تاب خوردگی، نفوذ آب، رطوبت و نفوذ حشرات صورت می گیرد.شما بخواهید تا ما برایتان محیطی دنج و کار آمد تأمین کنیم.

تیم طراحی و مهندسی شرکت سورن چوب آماده ارائه خدمات طراحی و محاسبات بر حسب نوع موقعیت جغرافیایی پروژه به شما عزیزان می باشد.

شرکت سورن چوب درراستای ایجاد تحولی نو در صنعت سازه های چوبی وطراحی آلاچیق چوبی، به عنوان سازه سبک و به عنوان عضوی مقاوم با طراحی خاص از طرف نیروهای مجرب و با تجربه تاسیس گردیده است. لازم به ذکر است این شرکت با کادری حرفه ای به انجام هزاران پروژه‌ی دولتی اداری، خصوصی و خانگی و قرار داد با انواع ارگان‌های‌دولتی پرداخته است.

 

قیمت ساخت و طراحی آلاچیق های چوبی

شرکت سورن چوب با دردست داشتن اطلاعات مفید از محل پروژه , متراژ زمین , موقعیت اقلیمی ، آب و هوایی و تست خاک زمین  به محاسبه و برآورد هزینه ساخت سازه ی چوبی و آلاچیق چوبی میپردازد و ضمن محاسبه فاکتور اولیه, توسط طراحان با تجربه و مجرب به طراحی دو بعدی سازه سبک می پردازد و بعد از محاسبات دقیق طرح نهایی به همراه مدلاسیون سه بعدی تایید میگردد و توسط مجری ماهر و حرفه ای شروع به کار میشود.

الاچیق برای باغ بزرگ

مطلب بیشتر:

الاچیق زمستانی خود را با این روش ها گرم نگه دارید

الاچیق سنتی- با ویژگی های آن آشنا شوید.

ساخت آلاچیق چوبی مربعی- آموزش گام به گام

آلاچیق باغی- طراحی های محبوب سال 2018

آلاچیق / پرگولا / روف گاردن / کلبه چوبی