سخنی درباره آلاچیق و پرگولا

شرکت تخصصی چوب سورن چوب با تکیه بر سال ها تجربه و دانش صنعت چوب و سازه های آن، عمده فعالیت خود را به ساخت آلاچیق  و پرگولا و دیگر سازه های فضای باز مترکز نموده و با بهره بردن از دانش روز و به روزرسانی مجموعه ساخت و بازرگانی خود تلاش دارد تا بهترین فرآورده ها را در اختیار هم میهنان گرامی قرار دهد، تا جایی که بتواند در رقابت با نمونه های خارجی آن ، حرفی برای گفتن و کاری برای افتخار آفرینی و تلاشی برای سربلندی خویش و ایران داشته باشد .

ما در سورن سه بنیاد مهم اراده ، شکیبایی و تلاش را سرلوحه کار خود قرار داده ایم که با اتکای به آن ها و یاری خدای بزرگ، توانسته ایم در خدمت شما مشتریان گرامی باشیم .
1. اراده : توانایی اندیشیدن به زمان و همراهی آن .
2. شکیبایی : توانایی همراه بودن با سلیقه ی مشتریان .
3. تلاش : توانایی خدمت گذاری به مشتریان تا رسیدن به خشنودی ایشان .
ما آلاچیق و پرگولای پیش ساخته را به این دلیل ساخته ایم که پیشرانه ای باشد برای سیالی ذهن پویای مشتریان که با دیدن آن ها خودشان دست به کار شوند و ایده بدهند ، که هم ما راه آینده مان هموارتر گردد و هم مشتری نهایت خشنودی را از خدمت ما به دست بیاورد. در بخش سفارش هم تمام و کمال در خدمت مشتریان گرامی هستیم که از ایده های گوناگون شان برخودار شویم و با ساختن آن تجربه ای گران بها به گنجینه ی دانسته های مان بیفزاییم.
آلاچیق و پرگولای ساخته شده در سورن دستآورد تلاش خستگی ناپذیر پایورانی ست که هر کدام کوله باری از دانش و تجربه ی سال ها خدمت به مردم را در کارنامه خود دارند.
رنگ هایی که برای رنگ آمیزی آلاچیق و پرگولا و دیگر سازه های چوبی به کار می بریم از برترین رنگ های ضد آب و مقاوم در برابر اشعه فرابنفش خورشید است که از بهترین و برترین شرکت های جهانی برگزیده شده اند. هر کدام از این شرکت ها در جایگاه خود پیشینه ایی برتر و درخشان دارند. شریک تجاری ما در ساخت رنگهای فوق، شرکتی سوئیسی و از انگشت شمار شرکت هایی است که توانسته با ساخت رنگ های ضدآب و مقاوم در برابر اشعه فرابنفش، در میان سازنده های جهانی در جایگاه برتر سازندگان قرار بگیرد و رنگ هایی با کیفیت و مرغوب ارائه کند که مشتری می تواند با خیالی آسوده از آن بهره ببرد و سال ها بی دغدغه ی بی رنگ شدن و خرابی آن ، سازه ی خود را با آن بیاراید.
کارگاه سورن چوب با در اختیار داشتن امتیاز نمایندگی رنگ های فوق و با بهره گیری از با کیفیت ترین و مرغوب ترین چوب موجود در بازار ایران و هم چنین پایورانی متعهد و پایبند به اصول اخلاقی، تلاش دارد تا حقوق مشتریان را به بهترین شکل ممکن ادا کند.
لذا پذیرای دیدگاه ها ، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما هم میهنان گرامی از  طریق این تارنما و دیگر راه های ارتباطی هستیم، به این امید که چراغی باشد برای روشن تر شدن راهی که در پیش داریم.
به امید آنکه بتوانیم خدمت گزار خوبی برای شما ملت همیشه سرفراز باشیم .

مطلب بیشتر:

عکس پرگولا مدرن- ساخت طراحان باسلیقه

زیباترین مدل ورودی باغ و ویلا

آلاچیق باغی- طراحی های محبوب سال 2018

آلاچیق آماده چوبی

ساخت درب ورودی باغ و ویلا به سبک مدرن

آلاچیق / پرگولا / روف گاردن / کلبه چوبی