طرح آلاچیق چوبی با تنه ی درخت

برای کسانی که باغ و باغچه ای دارند و آخر هفته ها به آنجا می روند مطلب ویژه ای آماده کرده ایم. ساخت الاچیق های چوبی با تنه ی درختان نه تنها ایده ای زیبا و کاربردی است، بلکه هزینه های شما را نیز برای ساخت آلاچیق کاهش خواهد داد. کنده ی درخت می تواند به عنوان یک پایه ی محکم و با استقامت برای آلاچیق منزل شما باشد.

فصل، فصل هرس کردن درختهاست. تنه های درخت ها گوشه و کنار شهر یا جاده ها دیده میشوند. از اینهمه چوب و تنه ی درخت چه استفاده هایی میشه کرد؟ یه ایده ی خوب برای بکاربردن و استفاده از کنده های درخت ساخت آلاچیق چوبی با تنه ی درخت می باشد.

 درست کردن الاچیق های چوبی با کنده ی درختان هم دارای ظاهری زیبا می باشد و هم هیچ گونه آسیبی به طبیعت نمی رساند. در ادامه چندین مدل از الاچیق های چوبی با تنه ی درخت را برای شما آماده کرده ایم. 

مدل آلاچیق با کنده ی درخت

 

 

الاچیق چوبی ساده

 

 

الاچیق باغی

امروزه در فشار کار و روزمرگی، نیاز به آرامش  خواهید داشت. زیر یک سایه خنک نیاز شما به یک آلاچیق چوبی زیبا و کاربردی در منزل، باغ  یا ویلا  غیر قابل انکار است. بعلاوه هزینه کردن به عنوان یک آلاچیق چوبی، قیمت منزل، باغ یا ویلا شما را چندبرابر هزینه ای که کرده اید بالا می برد.

یک آلاچیق چوبی زیبا تنها یک سایبان برای شما نیست، یک المان معماری است. آلاچیق چوبی شما شاخص فضای شخصی شما خواهد بود.

طراحی و اجرای آلاچیق چوبی خانگی کوچک یا بزرگ، آلاچیق های مدرن، آلاچیق سنتی، آلاچیق های دوطبقه، آلاچیق های کلاسیک، آلاچیق تاشو یا سیار، آلاچیق لاکچری، آلاچیق درختی آلاچیق های پیش ساخته و آماده  با بهترین چوب ها دارای مقاومت بالا در برابر تاب خوردگی، نفوذ آب، رطوبت و نفوذ حشرات صورت می گیرد.شما بخواهید تا ما برایتان محیطی دنج و کار آمد تأمین کنیم.

تیم طراحی و مهندسی شرکت سورن چوب آماده ارائه خدمات طراحی و محاسبات بر حسب نوع موقعیت جغرافیایی پروژه به شما عزیزان می باشد.

شرکت سورن چوب درراستای ایجاد تحولی نو در صنعت سازه های چوبی وطراحی آلاچیق چوبی، به عنوان سازه سبک و به عنوان عضوی مقاوم با طراحی خاص از طرف نیروهای مجرب و با تجربه تاسیس گردیده است. لازم به ذکر است این شرکت با کادری حرفه ای به انجام هزاران پروژه‌ی دولتی اداری، خصوصی و خانگی و قرار داد با انواع ارگان‌های‌دولتی پرداخته است.

 

قیمت ساخت و طراحی آلاچیق های چوبی

شرکت سورن چوب  با دردست داشتن اطلاعات مفید از محل پروژه , متراژ زمین , موقعیت اقلیمی ، آب و هوایی و تست خاک زمین  به محاسبه و برآورد هزینه ساخت سازه ی چوبی و آلاچیق چوبی میپردازد و ضمن محاسبه فاکتور اولیه, توسط طراحان با تجربه و مجرب به طراحی دو بعدی سازه سبک می پردازد و بعد از محاسبات دقیق طرح نهایی به همراه مدلاسیون سه بعدی تایید میگردد و توسط مجری ماهر و حرفه ای شروع به کار میشود

مطلب بیشتر:


زیباترین طرح آلاچیق چوبی سنتی

راهنمای خرید آلاچیق چوبی

مدل آلاچیق چوبی ساده جدید و زیبا

قیمت آلاچیق چوبی با نصب

14 ایده ی جذاب برای دیزاین و طراحی پرگولا

18مدل الاچیق نقلی مخصوص باغچه های کوچک
 

آلاچیق / پرگولا / روف گاردن / کلبه چوبی