تخصص شرط انتخاب سورن چوب

تخصص اصلی سورن چوب اجرای آلاچیق و پرگولا است. بیشتر مشتریان سورن چوب، متخصصین صنعنت ساختمان هستند. چرایی این مساله، حاوی نکته مهمی است که در این مطلب قصد داریم بدان بپردازیم.

 همانطور که می دانید، محصولات شرکت سورن چوب با استفاده از چوبهای ترموود و دیگر انواع چوبهای فرآوری تولید می شوند و دارای طراحی فنی و مهندسی و اختصاصی می باشند. همچنین متناسب با شرایط استفاده، از رنگها و پوشش های مخصوص، و از بهترین انواع یراق آلات برای محصولات استفاده می شود. مجموعه این عوامل در کنار هم موجب می شوند تا دوام و کیفیت محصولات در دراز مدت تضمین شوند و زیبایی متفاوتی را برای صاحبان آنها فراهم آورند.

مسلما این کیفیت بالا، موجب افزایش هزینه های تولید نیز خواهد شد، که متخصصین صنعت چوب و ساختمان، به خوبی دلایل این افزایش قیمت را درک می کنند و دانستن دلایل آن، هزینه به فایده را برای آنها موجه جلوه داده و آنها را وادار به انتخاب سورن چوب می نماید که بالاترین فایده را در میان رقبا، به نسبت هزینه ها فراهم می کند.
اما مشتریان عادی که دانشی در زمینه صنعت چوب ندارند، به سادگی فریب فروشندگان محصولات (ظاهرا!) ارزان قیمت را خواهند خورد. محصولاتی که پس از گذشت مدتی، مشتری را از خرید خود پشیمان خواهد کرد و او را مجبور خواهد کرد هزینه های ناخواسته گزافی را صرف تعمیرات و یا حتی تجدید بنای خود نماید.
مثال آشناتر در این زمینه وقتی است که برای خرید کفش به بازار می روید. همه نوع کفش از 15 هزار تا 1 میلیون تومان موجود است که ظاهرا هم تفاوتی با هم ندارند. اما مسلما کفش های برندهای مطرح باید تفاوتی با کفش های ارزان قیمت چینی داشته باشند تا بتوانند مشتریانی در سرتاسر دنیا برای خود دست و پا کنند. کافیست یک بار امتحان کنید تا متوجه این نکته شوید که تفاوت دوام کفش های برند، چندین برابر تفاوت قیمت آنها با دیگر کفشها است. اما متاسفانه، در مورد سازه های چوبی، قضیه کمی فرق می کند و به خاطر ریسک مالی بالاتر، فرصت آزمون و خطا وجود ندارد.


لذا توصیه سورن چوب به مشتریان گرامی این است که در صورتی که با صنعت چوب آشنایی کامل ندارید، قبل از خرید، با کارشناسان خبره مشورت نمایید و به هیچ وجه فریب قیمت های ارزان را نخورید که از قدیم گفته اند هیچ ارزانی بی دلیل نیست و هیچ گرانی بی حکمت نیست!

 

مطلب بیشتر:

آلاچیق / پرگولا / روف گاردن / کلبه چوبی